• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Obľúbené knihy

DeletedUser35035

Guest
Mně tento rok toho taky čeká hodně - ale čtu rád. Pořád lepší než flákat se po internetu :D

Nedávno jsem začal číst ruských autorů a pochvaluji si :yes
 

DeletedUser35385

Guest
Nom ja sice knihy necitam. Ale nejaky ten casopis sa najde ktory si rad precitam:pardon ale asi si planujem stiahnut nejaku knizku do tabletu a citat na tomtom:blush

Nemate nejake radi ze aka kniha je dobra a tak? Dakujem. Ale nie nejaku najdlhsiu;)
 

DeletedUser19739

Guest
Nom ja sice knihy necitam. Ale nejaky ten casopis sa najde ktory si rad precitam:pardon ale asi si planujem stiahnut nejaku knizku do tabletu a citat na tomtom:blush

Nemate nejake radi ze aka kniha je dobra a tak? Dakujem. Ale nie nejaku najdlhsiu;)

Jestli jsi ještě nečet, tak si přečti Dekameron, jedna z nejlepších co jsem četl...
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Já teď čtu tohle: Doktoři... doporučuju.:hi

132044.gif


[SPOIL]Nové vydání bestselleru, který byl přeložen do mnoha světových jazyků. Strhující příběh několika spolužáků, kteří v šedesátých letech opustili s čerstvým diplomem v kapse lékařskou fakultu Harvardu, nás zavádí do medicínského prostředí v USA.
Nahlédneme do nejtajnějších zákoutí života lékařů - od piteven až po výzkumná pracoviště nabitá nositeli Nobelových cen - a zároveň do nejniternějších zákoutí lidské duše.
S hlavními hrdiny prožíváme jejich lásky a touhy, skryté vášně, první profesní zkušenosti, triumty, ale i bolestná zklamání a nečekané prohry.
Pestrá, dramaticky se proplétající mozaika osudů Barneye, Laury, Bennetta, Setha a dalších, plná lidského tepla i bolesti, zaujala miliony čtenářů na celém světě a dodnes je uchvacuje svou pravdivostí a humanismem, láskou a úctou k člověku i životu.[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
Radšej začni básnickými zbierkami aby si si overil či ešte vieš čítať :D :D
 
Nahoru