• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Obľúbené knihy

DeletedUser

Guest
Hmmm. Invalidniho sourozence od Bondyho jsem si zrovna dnes pujcil :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A již tenkrát měl takový vypravěčský dar? Nečetl jsem vše, ale to co jsem četl, u toho se mi tak třásla bránice, že jsem vždy tutově shodil aspoň centimetr ze svého objemu.:D
 

DeletedUser

Guest
Takže žánr Fantasy, Dobrodružný....Oblíbený knížky: Vampýrská akademie, Hraničářův učeň, Sukuba...Nejlepší spisovatelke Richelle Mead a Joanne Rowlingová
 

DeletedUser36016

Guest
No tak mezi mé oblíbené spisovatele patří hlavně Stephen King a Joanne Rowlingová. Marianne Curley a její Strážci času bych taky mohla číst pořád. Suzanne Collins a Hunger Games mi připadají jako jedna z nepřekonatelných trilogií, možná se mi to líbí i víc než Harry Potter a to už je co říct.
 

DeletedUser15465

Guest
Tak jsem minulej týden dočetl Orla 9. legie od Rosemary Sutcliffové. Dost mě ta knížka zaujala, kdo máte rádi období římské říše - neváhejte.
 

DeletedUser

Guest
Nikdo tady dlouho nic nenapsal, tak něco napíšu, třeba zajímavou trilogii Mladý samuraj od Chrise Bradforda :great
 

DeletedUser35035

Guest
Já po dlouhé době čtu DOBRÉHO VOJÁKA ŠVEJKA :yeah

Ale pro mladší ročníky doporučuji knihy v serii V PODZEMÍ, nebo knihy jak Jméno větru a Strach mrtvého muže :)
 
Nahoru