• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oblíbené citáty

DeletedUser

Guest
Zítra to dětem vypukne, tak si dovolím pár citátů T. Pratchetta na téma škola a s čím se v ní člověk může setkat:


„Já vám řeknu, že bych dokázal provozovat úžasnou univerzitu, jenom kdyby se nám neustále pod nohy nepletli ti mizerní studenti." Arcikancléř Vzdoromil Výsměšek



Logika je jen způsob, jak se mýlit ve velkém.



"Co je to za věcičku?" zeptal se děkan.
"Říká se tomu rýč," odpověděl mu starší pAsák. "Viděl jsem, jak ho používá zahradník. Zastrčíte ten ostrý plochý konec do země. Pak to ale začíná být poněkud technicky náročné."



Po moři příčinných souvislostí se rozběhly vlnky paradoxu.




Některé zvyky, pokud do vás byly opravdu pořádně vtlučeny, jsou horší než železná košile.



"Když jste schopni se něco naučit, dokážete přijít i na to, jak." Bábi Zlopočasná




Třída se právě učila o jakémsi povstání, kde šlo o to, že nějací sedláci už nechtěli být sedláky, a protože šlechta zvítězila, přestali být sedláky mnohem dřív a rychleji, než si přáli.



Lidmi jsme proto, že máme představivost, ne proto, že jsme inteligentní. Co se oříšků týče, jsou veverky inteligentní až ažaž, ale ani jednu z nich zatím nenapadlo vyprávět ostatním o tom, jak hrdinský veverčák ukradl oříšky bohům.



Vzdělání je jako pohlavní nemoc: brání vám dělat spoustu věcí a máte neodolatelné nutkání předávat ho dál.Bábi měla sice proti čtení jisté námitky filozofického druhu, ale byla ta poslední, kdo by chtěl tvrdit, že knihy, zvláště ty s velkými stranami a na měkkém papíře, nemají své uplatnění.



Než jsem ho slyšel mluvit, byl jsem jako každý jiný. Víte, co mám na mysli? Byl jsem zmatený a nejistý,co se týče malých detailů života. Ale teď,“ tvář se mu rozjasnila, „jsem sice pořád nejistý a zmatený, ale v mnohem vyšší rovině, je vám to jasné, konečně vím naprosto jistě, že nemám jasno v základních a důležitých faktech, která se týkají vesmíru.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Oscar Wilde: Jediný způsob, jak se zbavit pokušení, je podlehnout mu.
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
"Dřív, než mě budeš soudit , tak si obuj moje boty a projdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť moje slzy,zažij moji bolest, projdi roky,kterými jsem prošla já,zakopni, vstaň a jdi dál jako já!"



Život není peříčko,ale pořádný péro!!!!
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Přísloví: Podle sebe, soudím tebe.
 

DeletedUser

Guest
„Někdy přesvědčíte druhého o jeho omylu jedině tak, že ho necháte udělat to po svém.“
:cool


Red O’Donnell
 
Nahoru