• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ochrana proti botu.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42076
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42076

Guest
Zdravím,

prosím někoho kompetitivního, kdo mi odstraní hlášku "Ochrana proti Botu.". Nezobrazuje se mi na žádném možném prohlížeči, jak potvrdit, že nejsem bot.

Děkuji, Trunec.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Už se ti ochrana nezobrazuje, předpokládám, že je vše v pořádku, že?
 

DeletedUser27494

Guest
Tak ale už mám toho dost, MÁM NÁLADU že asi skončím s Divokými kmeny na dobro!

Proč diskrimitujete prohlížeč Internet Exploter ???


Opět máím na novém svbětě ochranu rpti Bootu = na sv 46! Anejde mi to odkliknout!
To už mne vážně štve!

Na jiných servrech, kde se používá ochrana (nebudu dělat reklamu ale je jich dost když jde o prohlíženáí a stahování filmů a hudby atd) je používáno vyplnění písmeny a čísly, to funguje ,

JEN TADY JE TA TABULKA SE ZNAČKAMA A TA NA TOMTO PROHLÍŽEČI NEJDE !

Znovu opakuji všude to jde jen zde ne ,
protože Divoké kmeny používají jiný způsob ochrany!

V čem se to líší?

Jaký mám důvod INNO komplikovat lidem hru?
Proč nepoužíváte to co všíchni ostatní???

Já budu mít dokonce měsíce notebook kde to přes Google chrome snad půjde asi ,
ale do té doby nemohu hrát svět 46!
Protže ho mám zablokovanej!
A na mobilu aktuálně nemám kredit na to abych se přes to dostal aspoň mobilně!

Proč diskriminujete jeden prohlížeč? P
latí vám všichni ostatní za to ,aby jste měli ochranu.aby to snad na IE nemohlo fungovat?

Vážně mne ta tabulka štve!

Pokud mi to nepůjde, skončím s DK, nebudu nikomu nebudu chybět, a
já budu mít klid, jen se vždy vytočím, když mi to naskočí a já s tím nemohu nic dělat!

Vyřešte to nějak prosím! JÁ NEJSEM ROBOT!!!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Však to máš odkliknuté, muselo ti to jít. Hláška se ti tam už nezobrazuje.

Bohužel IE nemusí být ve všech směrech plně podporován, nezbývá z naší strany nic jiného, než opravdu doporučit jiný prohlížeč.
 

DeletedUser

Guest
Tak ale už mám toho dost, MÁM NÁLADU že asi skončím s Divokými kmeny na dobro!

Proč diskrimitujete prohlížeč Internet Exploter ???
V podpisu máš napsáno, že bychom neměli brát život tak vážně ... a sám se tím neřídíš??? ;-)
Technika někdy prostě není dokonalá ...
A taky jsem ještě nikdy nezažila, aby byl diskriminován prohlížeč. To jsi mne upřímně pobavil :)
 

DeletedUser27494

Guest
Však to máš odkliknuté, muselo ti to jít. Hláška se ti tam už nezobrazuje.

Bohužel IE nemusí být ve všech směrech plně podporován, nezbývá z naší strany nic jiného, než opravdu doporučit jiný prohlížeč.

Ano risknul jsem to a šel do knihovny kde je zakázané hrát hry a tam jsem to přes modzilu odkliknul,
bohužel to nemohu dělat pořád tentokrát to nikdo z obsluhy nezaregistroval. musím vydržet do konce měsíce, pak už budu mít vlastní notebook kde budu mít Google chrome a tam to jde,

OMLOUVÁM SE UJELI MI NERVY, NEBERU HRU VÁŽNĚ,
jen jsem prostě na sv 46 založil SVŮJ VLASTNÍ kmen a snažím se ho rozjet
a ochrana mi naskočila dle zákonu schválnosti,
kdy jsem měl rozepsáno pár zpráv na jednání o diplomacii (budoucí spojenectví),
je to má chyba ale naskočilo to ve chvíli kdy jsem to nejméně potřeboval.
už sem se pojitil a zadal preventívní zástup , k tomu aby mi to kolegové případně pomohli odblokovat,
na všech světech co mám aktivní (jsou už jen tři ( 40 , 45, 46 ) pokud nepočítám casuál ,
kde se mi to ještě nikdy neobjeviliö a končící 34 svet ,
tam to snad už ten poslední den přežiju i kdyby mi to naskočilo .
Znovu se omlouvám všem, ujeli mi nervy, omlouvám se!
 

DeletedUser40040

Guest
IE je nejhorší prohlížeč.Dostává se přes něj hromada smetí do počítače.Tím vznikají problémy při přihlašování apod.
 

DeletedUser25387

Guest
Doporučuji Operu, protože s ní opravdu nemám žádně problémy. Ale nebudu nikomu brát IE, ale určitě pro kmeny není nejlepší, spíš i pro ostatní věci. Zasekávají se tam věci a fakt běží pomálu, když si ho za jeden čas oskenujete uvidíte jaký smetí tam je.
 

DeletedUser27494

Guest
Ještě chvíli a budu mít vlastní přístroj, ted si bohužel nemohu vybírat ,
na mobilu mám operu ale ani z ni se nedostanu přes tu tabulku , když mám nastaveno desktop zobrazení, m
obilní zobrazení mi bohužel nevyhovuje na na mobilu, proste s tim neumím pracovat proto i tam mám desktop nastavení,
a na veřejném přístupu k internetu, si vybírat nemohu tam je pouze IE a poslední možnost v knihovně,
tam už je zakázano hrát hry takže musím ještě chvíli vydržet.
Vím že většina z vás by mi doporučila jediné = když nemáš odkud hrát a nemáš prostředky ke hraní , tak to prostě nehraj!

Ale je to řešení?

Proč tohle hraju?

Protože je to jediná online hra co mne baví a ne jen kvůli hraní ale kvůli přátelům!
Já nepotřebuji nutně Facebook nebo něco jiného,
v divokých kmenách si pokecám mnohem více a mám tu více přátel než kdekoliv jinde,
takže nehraju DK pouze proto abych něco vyhrál,
abych byl pouze na hře už toho už jsem vyrostl.
pro mne jsou DK mnohem více ve vztahu ke kamarádům,
svety začínají a končí, ale přátelé zůstávájí = ti dobří přátelé,
to je důvod proč jsem zde ,nejen hra samotná, to je až druhej důvod proč to hraju!

Rozumí mi někdo co tím chci říc? ( napsat?)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já tě chápu úplně dobře :) se mnou je to podobné, no nevím co máš za telefon ale možná by bylo dobrý zkusit se spřátelit s mobilní verzí divokých kmenů, poslední 2 roky jsem na hraní dk přes mobil doslova závislý protože furt někde cestujeme a pracujeme takže se k počítači či ntb často dostanu hrozně málo.

Ještě ve své Nokii 6303i classic jsem byl prve úplně štěstím bez sebe že dk mají mobilní verzi a využil jsem to opravdu hodně.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru