• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Olympijská sada smajlíků

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
vancouver2010.jpg



Vážení hráči,

blíží se Olympijské hry konané v Kanadě :)canada) ve městě Vancouver. S blížícím se sportovním svátkem ožilo i naše fórum a to formou vložení nových smajlíků. Mezi smajlíky můžete tak najít novou sadu, ve které naleznete 28 unikátních smajlíků se sportovním či olympijským motivem.

Věřím, že se vám smajlíci budou líbit a budou alespoň malým oživením na našem fóru!

Závěrem jen dodám, abychom všichni drželi palce našim českým sportovcům a nechť nám domů přinesou nějaké ty zlaté mince :D

:nhl :spartak :eek:lymp :bob :vlajka1 :fanousek3 :lyzar2

S věrným pozdravem
Kozmicz - Hlavní moderátor fóra
 

DeletedUser

Guest
:fanousek SLOVENSKOOOOO DO TOHO :fanousek:vlajka:vlajka :yeah:yeah
 

DeletedUser

Guest
To bude zase ostuda :D Oni chcou všicí vyhrát a nakonec ... budeme rádi za trochu toho bronzu.
 

DeletedUser

Guest
Docela dobrý nápad Kozmiczi, jen se mi tam trochu nehodí ten fotbalový fanoušek, sice azbuku vůbec neznám, ale nejspíše zde půjde o ruského fotbalového fanouška, který mi teda k podpoře českých olmypioniků moc nesedí, ale na takové to fandění tady na fóru to moc vadit nebudu, možná si někteří neznalí tohoto písma budou třeba myslet, že je tam napsané Česká republika...
Zbytku smajlíků nemám co vytknout... :blush
 

DeletedUser23642

Guest
hustý,češí sou nej!! :vlajka2:vlajka2:vlajka2:vlajka2:vlajka2:vlajka2
 

DeletedUser

Guest
Češi jsou nej !!!! :lyzar:lyzar:lyzar:lyzar2:lyzar2:vlajka2:vlajka2:vlajka2:nhl7:nhl7
 

DeletedUser

Guest
děkujeme ti Kozmiku :D.

V sobotu 12.Února v 15:00 je na čt2 záznam ze zahajovacího ceremoniálu.(jak je znám prdnou tam všechno :D)Tak to nepromeškejte plantážníci.
:eek:lymp:eek:lymp:eek:lymp:eek:lymp:eek:lymp:eek:lymp:eek:lymp:eek:lymp:eek:lymp
(tak jsem olympijsky naladěn a připraven na pořádnou dávku nudy při hokeji než budou dávat skoky na lyžích nebo Rychlo bruslení)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7531

Guest
No jestli jsou češi nej uvidíme za pár dní :D Ale jsou tací, kteří na příčky nejvyšší určitě mají a zlato jim přeju.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Chimasko, samozřejmě...já jsem bohužel takového nedohledal...zkus sem šoupnout aj s SK vlajkou...šoupnu tam oba...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru