• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Online chat

  • Zakladatel vlákna DeletedUser28939
  • Vytvořeno

DeletedUser28939

Guest
měl bych takový nápad kdyby se sem dal ''Online chat'' tak by si mohly kecat ruzny hraci kteri budou pripojeni :)
 

DeletedUser

Guest
To už jsem navrhoval několikrát, nejlíp IRC chat, dokonce i vedení slibovalo, ale vedení raděj kouká, kde by koho zabanovali, než aby nám sem přidali IRCčko. A přitom by to zvládlo i pětileté dítě. Že by to snad Kozma nedal? :mocking
 

DeletedUser2118

Guest
chat sem nedaji naschvál ...nemohli by to tak cenzurovat ...nemeli by to tak pod kontrolou ...

to musi lidi pochopit preci !!!
 

DeletedUser7531

Guest
Ne, my to sem nedáme - to totiž musí někdo z Innogames. ;)
 

DeletedUser2118

Guest
klasikaaaaaaaaaaaa ...

jak preci jinak ...melo mi to dojit hned ...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
IRC chat si můžete vytvořit vy sami a zde na foru jej zpropagovat. Na fórum ho dát nemohu, resp. to by museli InnoGames a ty s tímhle rozhodně otravovat nebudu.
 

DeletedUser28939

Guest
a jako jak myslíš si ho udělat myslíš tzv. topic s názvem online chat a já budu administrátor ? [SPOIL]:D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Ne, uděláš si normální místnost na irc, hodíš tam bota aby někdo trestal sprosťáky a taky aby ta místnost byla furt a nezavřela se. Pak si musíš pronajmout server kam toho bota dáš. No pak musíš jmenovat pár modů, aby trestali manuálně. A pak sem můžeš přijít, aby tě vyhodili, že tu nemáš propagovat vlastní projekty :).
 

DeletedUser

Guest
johnny-depp: no to je fakt rofl lol rofl lol:rofl:rofl:rofl:D:D:D hahahahaha rofl lol rofl lol...
 
Nahoru