• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser6848

Guest
jn, tknight urcite, - požírač mrtvol ;-):crazy

pro me newdevil
 

DeletedUser6848

Guest
taky tady nejsem jako "nejlepsi" hrac. A nwm, co meles, hraju a utocim uplne normalne ;-)
 

DeletedUser6848

Guest
díky za podporu. Monkeyho neznam...zatím, ale jeste dlouho budu na s10 strašit :p:p:p:wizard:wizard:wizard
 

DeletedUser

Guest
Když neznáš buď možná rád někoho je lepší neznat ....... :hi
 

DeletedUser6848

Guest
no strach z nej rozhodne nejde, stejne tak jako ze vsech ostatnich E (radsi vynecham Háčka).:blush
 

DeletedUser16358

Guest
onono - tebe já vůbec neznám, když už se tady ozýváš tak se aspoň představ za koho hraješ. A ty mě taky neznáš takže mě nesuď když nevíš vůbec nic :rofl

smetack - jj ty hraješ ale s tím bojem taky moc toho nedáš, koho zbíráš taky mrtvoly :D ale tady na S10 jsou skoro samé mrtvoly..takže tady už asi není co řešit. :pardon
 

DeletedUser6848

Guest
jj, ssandal, afos, Danny.S, kmen M*H*S. Jenom mrtvoly...docela se smeju Afosovi, na zacatku tehle diskuze delal machra, a kde je ted ? ...na houbách...nechci nikoho urazet, ale tknight se sem proste nehodí....:bad
 

DeletedUser

Guest
no rad by som upozornil (hlavne smetacka), ze rozprava o dvoch roznych afosoch :D a tak to vyznieva trosku hlupo :D

ale teda ohladne toho afosa, o ktorom si mysli, ze sa tu s nim rozprava :D .. skoncil tu (na 10tke) ako top utocnik bez stratenej dedinky a je top utocnik aj tam kde je teraz.. tusim 16tka ci co to je ;)
 
Nahoru