- Počet poděkování
- 0
proč nepropojit nějaké mechaniky z ikariam s kmeny?
např by bylo skvělé zkoumat rychlost pohybu jednotek, měnit dosah trhu v závislosti na jeho úrovni, nebo přidání jednotky klerika.
úvaha: Když už existuje šlechtic, tak proč mu nedat protiváhu v podobě kněze? (kostely by tak měly spíš pomáhat/ztěžovat oddanosti než morálce)
díky moc za odpověď
např by bylo skvělé zkoumat rychlost pohybu jednotek, měnit dosah trhu v závislosti na jeho úrovni, nebo přidání jednotky klerika.
úvaha: Když už existuje šlechtic, tak proč mu nedat protiváhu v podobě kněze? (kostely by tak měly spíš pomáhat/ztěžovat oddanosti než morálce)
díky moc za odpověď

vyjádřil jsem se úplně korektně k danému zadání.
tím automaticky povolit duál, jako jedinou věc, kterou mají naši slovenští kamarádi narozdíl od nás