• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Otázky na vývojáře (Q&A)

Kabadáš

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
proč nepropojit nějaké mechaniky z ikariam s kmeny?
např by bylo skvělé zkoumat rychlost pohybu jednotek, měnit dosah trhu v závislosti na jeho úrovni, nebo přidání jednotky klerika.
úvaha: Když už existuje šlechtic, tak proč mu nedat protiváhu v podobě kněze? (kostely by tak měly spíš pomáhat/ztěžovat oddanosti než morálce)
díky moc za odpověď
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Nějakej postup provedení? 10 pb za vesnici, 10 pb za prvních 20 transportů nebo jak si to představuješ?

Co potřebuješ vysvětlovat? Ve hře máš možnost zkracovat dobu výstavby na polovinu, zkracovat trénink a výcvik paladina na polovinu, a ty potřebuješ vysvětlit, jak bych to udělal?
 

Jarrys veliky

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Bylo by možné zavést program, kterým by se pravidelně kontrolovaly nepovolené skripty, VPN,..?
Pravidelně myšleno minimálně 1x týdně.
Teď to funguje jen podáním tiketu a většinou ku prospěchu jedince nebo aliance nahlašovatele a v době, kdy proti sobě stojí 2 velké aliance, ne dříve, příště s jasným záměrem.

Jen pravidelnou kontrolou všech hráčů bude hra fér.
 

Kaper

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Scripty tomu dávají nádech. Jediný co bych viděl pro vás neumělce, aby si dali vývojáři práci s tím, že zabudují více nástrojů do hry samotné.


Zase další žalozpěv? To že si je neumíš natěžit není problém hry, ale problému mezi židli a počítačem.


Nějakej postup provedení? 10 pb za vesnici, 10 pb za prvních 20 transportů nebo jak si to představuješ?

Za mě bych uvažoval o spojení CZ a SK komunity, byla by alespoň sranda kdyby světy byly částečně velké jako před 10 lety.
Nevím, proč mě napadáš:) vyjádřil jsem se úplně korektně k danému zadání.

Ubývá hráčů každým rokem i díky tomuto fenoménu.
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Nevím, proč mě napadáš:) vyjádřil jsem se úplně korektně k danému zadání.

Ubývá hráčů každým rokem i díky tomuto fenoménu.
On je totiž zdejší všeználek a tvé stupidní otázky považuje za útok na svou inteligenci... no co útok? Vyhlášení války. A jak chceš vést válku na fóru bez arogance a urážek? To nelze. Tak buď bojuj, nebo vyvěs bílou vlajku. Hlavně nám tu nebreč.
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
jak zde bylo psáno spojení CZ-SK světů, jelikož na sk světě mnoho hráčů nehraje (poměrově méně než na CZ) zároveň mnoho slováků hraje na českých už teď, tak proč to nedat dohromady, aby ty světy byly větší, lepší a neviděl člověk furt ty samá jména třeba :D tím automaticky povolit duál, jako jedinou věc, kterou mají naši slovenští kamarádi narozdíl od nás :D

Dále by se mě osobně líbilo vědět, nějaký odpočet případně přesná dominance, dny apod, kdy budou vypnuty vlajky za šlechtice, do teď to nikdo nikde nezveřejnil a je to hodně random, na posledním světě (92) nám to vypli snad po 4 nebo 5 měsících, co to způsobilo, nikdo neví. Rozumím nesmyslu natahování světa na další rok skrz dělání vlajek, nicméně třeba takových 8 měsíců (240dní) by to nebyl takový problém, jestli nějaký svět je o měsíc dýl nebo o měsíc kratší dobu zas takový vliv nehraje.

A nějaké fajn nové eventy by taky přišly vhod ! :)
 

BruxVandal

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Rád bych se přidal na stranu XXOXXE ohledně morálky, je to opravdu otravná věc.

Dál co se týče vypnutí vlajek bych nechal zapnuté vlajkování aspoň za úspěchy.

Každý se to tu evidentně bojí napsat, ale dal bych do povolených skriptů nebo do funkce hry automatickou ražbu v jedné vesnici. Jako klikat to se zdvojovačem v jedné vesnici (což všichni víme, že dělá hlavní rozdíl oproti hromadné ražbě) jak fakt totální otrava.
Je mi jasný, že to nikdo nejspíš nepovolí, ale asi by to hodně lidí bralo všemi deseti.
 

Agresivní virus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
s tou ražbou souhlasim je otravne razit třebas 2 dni neustale aby se použili všechny baličky nebylo by lepší v podstatě zaplatit 100 premiaku za den ražení? s tím že suroviny by si hrač posílal sam což je docela dobry hrač u toho stejně bude travit čas akorat ne 24/7 klikat na ražení
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Tak to já bych zase zabudoval do hry tlačítko "Chytit šlechtu". Opravdu nechápu, proč u toho musím sedět a třeba celý den chytat šlechty, když by se to dalo snadno vyřešit jednoduchým skriptem. No a taky bych dal tlačítko "Vygenerovat vítězný diplom." Stejně to většina lidí hraje jenom kvůli tomu diplomu, tak by se ušetřila spousta zbytečné lidské námahy.
 
Nahoru