• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Otazka ohladom zastupu

DeletedUser2901

Guest
Ne, pokud jsi zadal ZvD, nejsi aktivní hráč, nýbrž jsi hráč co je v ZvD (tvoje vlastní aktivita na účtu je 0).
 

DeletedUser

Guest
Takže když máš zvd, nejsi aktivní (ale neaktivní) majitel a to je zakázaný...
 

DeletedUser2901

Guest
Nenapsal jsem neaktivní, napsal jsem něco jiného...
Zkus to pořádně číst... ;)
 

DeletedUser

Guest
Když nejsem aktivní hráč, tak jsem co? Labuť? Já bych řekl, že jsem neaktivní...
 

DeletedUser2901

Guest
Tohle nemá cenu s tebou probírat, jasně jsem napsal svoje osobní stanovisko... ;)
Jsi jak gramofon, pořád si meleš svojí...
 

DeletedUser

Guest
počkajte skor než si skočíte do vlasov cele totu spôsobil kozmic hned na začiatku svojou podla mna nespravnou odpovedou na danu otazku,a my to tu teraz rozoberame ,

takže vratme sa na začiatok k pôvodnej otazke a dufam že sa nejako dopracujeme k odpovedi ...
 

DeletedUser2901

Guest
Ano i ne.

Pokud útočíš na nějakého hráče a on ti následně předá zástup, tak na něj již nemůžeš po dobu zástupu a 24 hodin po jeho ukončení poslat žádné vojenské jednotky, takže by tak tvé útoky zkončili.

Ovšem pokud hráč končí s hrou a již se nechce na svůj účet přihlašovat, tak je zakázané předat jinému hráči trvalý zástup za účelem rozebrání jeho vesnic. Každopádně ti poradím jednu věc, hráči se chovájí různě, někteří se snaží i oblbnout nepřítele, takže být tebou se řídím hesla - "S nepřítelem se nevyjednává, s nepřítelem se bojuje."

Útoč na něj, pokud chce přeci zkončit, tak se nebude bránit...

Tady nevidím nic nejasného, útoky mezi účty na jedné IP a Pc jsou zakázány (SIP, ZvD, nepřihlášený SIP)...

To druhé bych oponoval, může předat ZvD, a může ho přebrat - ale ne hráč co ho zastupuje, pak je nutné ZvD předat, počkat 24 hodin, a může přebírat i on...
 
Nahoru