• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Otazka ohladom zastupu

DeletedUser2901

Guest
Musí ovšem zastupovaný účet s rozebráním souhlasit...
 

DeletedUser28785

Guest
no a když se stane nějaká tragédie (jako např. jeden hráč od nás z S9 zemřel) tak potom co ? máme zástup, ale nemáme od něj souhlas a nikdy ho nezískáme a teď babo raď
 

DeletedUser

Guest
A souhlasit nemůže, protože ,,každý účet musí mít aktivního majitele" ... Když dám povolení k rozebrání už nejsem aktivní majitel ... ne?
 

DeletedUser

Guest
jj,tu strednu časť som myslel...s tym ostatnym suhlasím,rozobrať hračov v zastupe je je dovolene samozrejme pokial je to košer ak sa dany rozoberany hrač vrati a poda ticket až potom sa rieši čo a prečo prípadne tresta,
ako som spominal ,ty killer si tuším distribuoval dohodu kde je čierne na bielom hračov si dať do zastupu a na fore rozobrať...
 

DeletedUser2901

Guest
Když předáš ZvD, budeš souhlasit s rozebráním, tak jsi již neaktivní majitel účtu. Když zadáš ZvD, nebudeš souhlasit s rozebráním, tak jsi účet, co je v zástupu, ale není neaktivní.
 

DeletedUser28785

Guest
haló ptal jsem na otázku co dělat když majitel účtu např. zemře a nedá souhlas nebo bude ve vězení co pak ? rozebrat či co :(
 

DeletedUser2901

Guest
Jestliže předal účet do ZvD, a již se neozve, tak se přebere.
Toto ale není nikde přesně specifikováno. Jestliže má zastupitel zprávu, že účet je předán třeba na týden, a po té době se majitel nepříhlásí, tak bych ho rozebral...
 

DeletedUser

Guest
rozobrat to je jasne ,už som daval rozoberať takto niekolko hračov a za 24 dní dam rozobrať dalšieho...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ne, pokud jsi zadal ZvD, nejsi aktivní hráč, nýbrž jsi hráč co je v ZvD (tvoje vlastní aktivita na účtu je 0).

No, to jsi ale jen jinými slovy napsal téměř to samé co já.

Ale tohle tedy vysvětli víc: Když předáš ZvD, budeš souhlasit s rozebráním, tak jsi již neaktivní majitel účtu. Když zadáš ZvD, nebudeš souhlasit s rozebráním, tak jsi účet, co je v zástupu, ale není neaktivní.

Dokud mám ZvD, i když jsem dal souhlas s rozebráním, tak ale pořád mám možnost na ten účet se znovu přihlásit a zástup zrušit a hrát dál, i když mám méně vesnic - prostě pořád mám možnost - tak proč by to měl být neaktivní majitel? Chceš snad tím říci, že to pravidlo mělo vyjádřit, že řídit si své rozebrání smí jen majitel? Tak proč je to ale napsáno tak, jak je to napsáno a ne jinak?

----
No, než jsem to dopsal, tak už jste tu napsali další věci. Takže si z toho odnáším, že rozebírání hráče v Zvd s jeho souhlasem není porušením pravidel.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2901

Guest
Je možnost kontroly, kolik dní je hráč v ZvD, jestliže tam má 60 dní a víc, tak bych udělal to samé... :)
 
Nahoru