• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přejmenovat vesnice

DeletedUser31120

Guest
Zdravíčko,

takhle mě napadlo, když jste přidali šlechtický vláček přímo do hry, tak mě napadla takový blbost možná by to pomohlo.

No k věci, mohli byste přidat na DK Hromadné přejmenování vesnic, aby se pořád nehledali scripty, a zaprvé by to bylo pro hráče bez prémia výhodou.
 

DeletedUser40852

Guest
Já nevim jak ostatní, ale já vesnice hromadně nepřejmenovávám. Když vesku dobyju, tak ji pojmenuju a nijak to neměnim.
 

DeletedUser

Guest
- hromadné přejmenování vsí bych uvítala dost.. Za sebe se přimlouvám za možnost vložení vzdálenosti od určitého bodu, ideálně i přímky.. (další hráči využívali vzdálenost časovou, vložení kontinentů..) - neznám lepší způsob, jak si usnadnit při víc vsích posílání většího počtu útoků, podpor a hlavně jejich následný stahování po akci..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
InnoGames již před několika týdny oznámilo, že by se rádo zaměřilo na implementování některých funkcí, které hráči využívají přes externí skripty. První z nich bylo zavedení šlechtického vláčku a určitě hromadné přejmenování vesnic by mohla být jednou z prvních, které mělo Inno na mysli.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dodatek - dnes jsem zkusil tento návrh poslat na InnoGames.
 
Nahoru