• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přeneseni šablon na výstavbu

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Ahoj, napadla mě taková novinka, kterou by bylo dobré zavést. Nejde ani tak o game Changer, ale jako spíše o změnu k lepšímu pro samotné hráče. Pár světů jsem teď nehrál a když chci začít znovu tak musím zbytečně zdlouhavě dohledávat šablony na výstavbu do správce. Co byste řekli tomu, kdyby se přímo do hry implementovala funkce na ukládání a přenášení šablon? Mohlo by to fungovat jako přenášení rychlého náhledu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dobrý nápad, který by určitě hráčům pomohl. Myslím, že bychom se ho v budoucnosti mohli dočkat, pokud by implementace nebyla pro vývojáře příliš složitá.
 

Agresivní virus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Ahoj, napadla mě taková novinka, kterou by bylo dobré zavést. Nejde ani tak o game Changer, ale jako spíše o změnu k lepšímu pro samotné hráče. Pár světů jsem teď nehrál a když chci začít znovu tak musím zbytečně zdlouhavě dohledávat šablony na výstavbu do správce. Co byste řekli tomu, kdyby se přímo do hry implementovala funkce na ukládání a přenášení šablon? Mohlo by to fungovat jako přenášení rychlého náhledu.

šablony si mužeš stahnout do textoveho souboru a pote je importovat otazka 20 vteřin :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tak super! Problém vyřešen ;)
 
Nahoru