• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přepínání světů

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás.

Tak mě napadla menší úprava, která by jistě potěšila všechny hráče, kteří hrají a více světů najednou. Přinejmenším to člověku ušetří dost času a klikání :yes
Každý hráč co hraje dva (+) světy, ví, jak je problematické mít otevřeny 2 okna aby mohl mít zapnuty oba. Bohužel jsem vypozoroval, že když si otevřu 3 světy, které aktivně hraji a na jednom z nich posílám vláček apod. čeká mě nepříjemné zpomalení hry. Proto si myslím, že mnohem jednoduší by bylo, kdyby se každému hráči ve spodní kolonce při náhledu vesnice, vedle kolonek

Fórum

Nápověda
Support
Pozvat hráče
Poznámkový blok
[URL="http://cs33.divokekmeny.cz/game.php?village=5791&action=logout&h=d77c&screen="]Odhlášení


zobrazovali i hráčovi aktivní světy, kde by hráč mezi světy jen jedním klikem přepínal, bez přihlašování apod.
:cool
[/URL]
Děkuji za odpovědi
S pozdravem TOP
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zkus použít toolbar, docela dobrá pomůcka, která ti pomůže problém vyřešit :yes

Btw.: Všiml jsem si, že pod odkazem se nachází chybný překlad, jen co to bude časově možné, opravím to...
 

DeletedUser

Guest
S toolbarem mám špatné zkušenosti, špatně pracuje v mozile, je tam dle mého příliš nevychytaných chybek a pedevším v práci by mi asi neprošlo si tohle hodit na firemní prohlížeč :))
 

DeletedUser33784

Guest
Nepletu-li se, nedávno jsem hrál na slovenských DK a tam tuto možnost měli zapnutou automaticky. Aniž bych použil toolbar či cokoli tomu podobné. Přepínání mezi světy bylo umístěno vlevo dole, hned vedle přesměrování na Fórum a Nápovědu. :)
 

DeletedUser11059

Guest
Hyugy, nepleteš se, a musím uznat, že na SK mě toto zaujalo a beru to jako dobrou věc.
Toolbar ne každý využije, protože to přeci jen zabírá na horní liště prostor a zužuje okno na konečnou práci s internetem i v době, nejsem-li na DK přihlášen. Toolbar má mnohé klady, ale kdo chce vidět DK jen v momentě, kdy je zrovna hraje, kdo se dělí o comp s nehráčem, tak mu může být i otravný. (já ho dřív plně využíval). Ale jak už psal Hyugy, na SK tato možnost přepínání je a JE TO DOBRÁ VĚC, ČILI I ZDE ZAVEDITELNÁ (JEN OKOPČIT DO NASTAVENÍ).
 

DeletedUser37060

Guest
s tým prepínamím súhlasím aj ja...

Nemám rád keď si ráno musím zapnúť 4 okná v mozile, čo ju dosť spomalí, a len kmeny. Pretože hrám 3 svety a ešte študujem fórum :D
Navíc ten toolbar, ak teda myslíme to samé, tak ten tú mozilu oblbuje ešte viac a miesto bežných 5-10 sekúnd štartovania sa to vytiahne aj na 30 sekúnd... Ten toolbar je dobrá vecička ale špatne vyriešená kompatibilita (podľa mňa).
Dáva síce zmysel fakt, že čím viac pc nabijem programami, tým pomalšie pracuje, ale neznamená že keď si dám jeden toolbar do mozilly, že ju to spomalí ako by som tam mal zabitých ďalších 5 toolbarov...

V súčasnosti ten toolbar vôbec nepoužívam, pretože mi raz tak zblbol, aj toolbar aj mozilla, že sa to hodilo akurát tak na odinštaláciu mozilly, docela fakt zložitú odinštaláciu keďže nijak nereagovala. :sorry

Rozhodne som ZA zavedenie navrhovanej možnosti prepínania svetov. :great
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Trochu jsem se "pošťoural" v nastavení a nyní už je možné přepínat mezi světy ze spodní lišty. Snad to ocení i hráči na českých světech.:hi
 

DeletedUser33784

Guest
A funguje! I když tedy hraji pouze jeden svět. :mocking Děkujeme!
 

DeletedUser11059

Guest
Kozmi, tak to koukám, fakt rychlá reakce, ktrerá se opravdu cení ... máš u mě (ačkoliv hraju jen jeden svět) velké skorovýznamné plus ...:hi
 
Nahoru