• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přezdívky...

DeletedUser15465

Guest
Zajímalo by mě.. kolik máte nicku tady na dkčkáh .. Případně napište nejkurioznejsi nick na ktery jste tady na dk narazili.

Dám sem pár příkladů .. Já osobně mám pouze dva nicky s jedním hraju normalni svety a s druhym speedy.
A nejaka kuriozita? Zaujali me nicky treba Agent Kuriatko, 76Blbec76,ten co letí vzduchem,ten co hoří benzínem a spousta dalsich.. :lol:lol

děkuji za uvedení mého nicku i nicku mých kámošů :)
Ale trošku jsi to popletl- já jsem byl Ten co kráčí benzínem, kámoš (obvykle hraje jako Fixka) byl Ten co škrtá sirkou a druhej kámoš (Lord Warhawk) byl Ten co letí vzduchem :)
a zajímavé nicky? momentálně mě zaujal nick Tři v grupáči...

ale obecně vzato, mám rád nicky které mají aspoň trošku nápad.
když je tu pepa121212 nebo darthvader666, eventuélně nějaký killer, tak to je dost stereotypní. Jeslti si někdo ale dá třeba "Darth Koblížek" ,nebo "Brácha Chucka Norrise" či snad "Kofolochlast" tak proč ne? originál je jen jeden :great
 
Nahoru