• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přezdívky...

DeletedUser22495

Guest
Zajímalo by mě.. kolik máte nicku tady na dkčkáh .. Případně napište nejkurioznejsi nick na ktery jste tady na dk narazili.

Dám sem pár příkladů .. Já osobně mám pouze dva nicky s jedním hraju normalni svety a s druhym speedy.
A nejaka kuriozita? Zaujali me nicky treba Agent Kuriatko, 76Blbec76,ten co letí vzduchem,ten co hoří benzínem a spousta dalsich.. :lol:lol
 

DeletedUser

Guest
Nick musí vždy něco představovat a prezentovat jeho majitele. Je to zvláštní symbolika... Vždy se snažím, aby měl nick hlubší význam, takže nějaký vymyslet mi dá opravdu práci.
V současné době mám ve hře mimo LK ještě další dva nicky.
Poslední dobou jsem ovlivněna náladou, tak mě docela mrzí, že mi kdosi vyfoukl nick 'de Bílek', kterej by mi opravdu moc slušel, hehe.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kozmicz je jen jeden, nemám zapotřebí svoji identitu ve hře skrývat (teď již ale aktivně nehraji...).

Zajímavých nicků ve hře jsem viděl nespočet, počínaje nickem "Deine Mutter" a končeje nickem "Zabiják duchodcu". :wacko
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě.. kolik máte nicku tady na dkčkáh .. Případně napište nejkurioznejsi nick na ktery jste tady na dk narazili.

Dám sem pár příkladů .. Já osobně mám pouze dva nicky s jedním hraju normalni svety a s druhym speedy.
A nejaka kuriozita? Zaujali me nicky treba Agent Kuriatko, 76Blbec76,ten co letí vzduchem,ten co hoří benzínem a spousta dalsich.. :lol:lol

ten co kráčí benzínem a vzduchem atd.. jsou tři hráči, a žádný multi účet jsou totiž z olomouce a jednoho znám osobně :D . Jen pro zajímavost :D .
 

DeletedUser

Guest
Já mám tak různě, podle toho jestli už jsou určité nicky bloklé Johndere, Johndere54 a Johndere007...

A co mě nejvíc zaujalo.. tak jsou to většinou takové ty extra dlouhé s 15 slovy... ale zrovna si na žádný nemůžu vzpomenout, ono jsou přece jen dlouhý...
 

DeletedUser

Guest
ehm někde se třeba menuju Matt Baker nebo na CSS (ale to se asi nepocita) (Afk)Neo CZE (jo afk je klan:D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser22495

Guest
Toto jsem čirou náhodou našel, opravdu unikátní nick :mocking

http://cs9.divokekmeny.cz/guest.php?screen=info_player&id=1046171
tak přesně něco takového jsem měl namysli.. kolikrát mám vážně chuť tomu hráči napsat osobku a jen se ho zeptat jak na ten nick přišel. Protože jak se říká .. nick by měl být součástí hráče.. a když je nick podobnej tak to docela dobře napovídá o inteligenci toho hráče.. samozřejmě to neříkám že to platí u všech ale prostě mě to kolikrát hlava vůbec nebere.. :pardon
 

DeletedUser

Guest
Nopak, já takové nicky beru za opravdovou legraci a recesi. Například můj nick, na ten se mě taky často ptaj... Ale mě ten nic vystihuje naprosto dokonale :)
 
Nahoru