• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Paladin Speed League

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Základní informace

13zzxw0.png

Paladin Speed League je dlouhodobá soutěž, kde proti sobě nastoupí jednotlivé kmeny o post nejlepšího kmene v sedmi různých speed kolech.

Termíny
Liga bude trvat 3 měsíce. 1. kolo začně 2. října a závěrečné kolo je naplánováno na 18. prosince téhož roku. Hracím dnem bude vždy sobota odpoledne a jeden ligový speed bude trvat maximálně 8 hodin. Každý speed bude mít jiné nastavení.

1. kolo: 2. října
2. kolo: 9. října
3. kolo: 23. října
4. kolo: 6. listopadu
5. kolo: 20. listopadu
6. kolo: 4. prosince
7. kolo: 18. prosince

Jednotlivých kol se můžou zúčastnit pouze registrované ligové kmeny. Ostatní kmeny a hráči, co tam nemají co dělat, budou vyhozeni.

Bodování ligy
Bodovat se budou kmeny, který skončí v kole v první polovině tabulky.
Př: Pokud se liga bude hrát s osmi kmeny, budou se body rozdávat po každém kole takto: první 4 body, druhý 3 body, třetí 2 body, čtvrtý 1 bod, ostatní kmeny nedostavají žádný bod. Pokud během ligy nějaký kmen odstoupí, bodování zůstává stále stejné.

Pokud budou mít dva kmeny v tabulce stejně bodů, o lepším umístění by rozhodoval větší počet umístění na prvním místě v jednotlivých kolech. Pokud by ani jeden neskončil první, tak rozhoduje, kdo se umístil na lepším místě v nějakém kole:
Př: Kmen A a kmen B mají oba stejně bodů, ani jeden z kmenu se neumístil v žádném kolech na prvním místě, ovšem kmen A skončil jednou 2., kdežto pro kmen B bylo nejlepší umístění v kolech dvakrát 3. místo. Lepším kmenem se tak stane kmen A.

Připomínam, že se zde nehraje o prémiové body, ale o hrací body do celkové tabulky. Prémiové body se za jednotlivá kola dávat nebudou.

Kmeny
Kmeny se budou skládat před zahájením ligy ze 4 registrovaných členů, ovšem v průběhů ligy se může počet navýšit. Každý kmen pošle seznam svých všech 4 členů na ligový e-mail před zahájením ligy. Registrování hráči již nemůžou hrát ligové kola ze jiný kmen. Po celou dobu ligy musí mít kmen stejný název, erb a tag.

Vstupní poplatek/záloha
Jelikož chceme, aby se do ligy registrovali opravdu jen kmeny, který to myslí vážně a chtějí ligu hrát až do konce, je nastaven vstupní poplatek 500 prémiových bodů. Tento počet je však celkový za jeden kmen. Jak si tento poplatek rozdělí členové kmene, je na nich. Ovšem pokud v konečné tabulce ligy budou mít na konci alespoň jeden bod a zúčastní se minimálně šesti kol, dostane kmen celý tento vstupní poplatek zpět. Pokud kmen odehraje minimálně šest kol, ovšem v konečné tabulce nebudou mít ani jeden bod, dostanou ze vstupního poplatku pouze polovinu. Takže se vlastně nejedná ani tolik o vstupní poplatek, ale spíš o zálohu, abyste měli motivaci ligu dohrát do zdarného konce, i když vám to třeba tolik nepujde. Nebylo by totiž dobré, aby ligu začlo hrát třeba 8 kmenu, ale na konci by jí hráli pouze 4 kmeny. Ostatní by se na to prostě vykašlali. A proto tímto zaopatřením by se tomu mělo zamezit.

Kapitán
Každý kmen bude mít zvoleného svého oficiálního kapitána, který bude vést svůj kmen a komunikovat za svůj kmen s vedením ligy. Kapitán by mělo být spolehlivý, vůdčí a spravedlivý.

Náhradníci
Může se stát, že se stane, že se jednoho kola nebude moci zúčastnit nějaký člen kmene. Proto může kmen šáhnout po komkoliv, kdo neni registrovaný za jiný ligový kmen. Tento náhradník může v příštim kole klidně nastoupit za jiný kmen. Ovšem pokud by nastoupil za ten samý kmen i někdy podruhé, stává se plně registrovaným hráčem daného kmene a platí pro něj stejné podmínky jako pro členy kmene, který se byli registrovaný před začátkem ligy. Ke každému kolu však můžou nastoupit za kmen maximálně dva náhradníci a vždy jen maximálně 4 hráči.

Kmenový erb
Každý kmen pošle svůj erb ještě před zahájením ligy a ten budou používat jako obrázek při hře. Jsou povolení jen tradiční erby.

Spojenectví mezi kmeny
Oficiálně nikdo s nikym spojenec nebude, hraje každý proti každýmu. Vždy budou podpory pouze v rámci kmene, proto si kmeny nemůžou navzájem podporovat.

Odměny za umístění
Jelikož proti sobě v lize bojují kmeny a né hráči, odměny dostane kmen. Je na členech, jak s odměnou naloží. Krom navrácení svého vstupního poplatku budou rozdávány další prémiové body pro první tři nejlepší kmeny.
1. místo: 2000 prémiových bodů
2. místo: 1500 prémiových bodů
3. místo: 1000 prémiových bodů

Krom toho na konci ligy se uskutěční exibiční speed kolo, ve kterém si to vítěžný kmen Paladin Speed League rozdá s DK Teamem.

Individuální trofeje
Po skončení ligy budourozdány i individuální trofeje pro jednotlivé hráče. Odměna za získanou tofej bude 100 prémiových bodů.

Gismo's Trophy (trofej pro nejlepšího hráče)
Idemdor's Trophy (trofej pro kapitána vítězného kmene)
Skrty's Trophy (trofej pro osobnost ligy)
Hauti's Trophy (trofej pro nejlepšího hráče ženského pohlaví)

Více o trofejích se dozvíte zde.

Vedení ligy
Vedení bude dohlížet na chod ligy. Předsedou vedení je Gismo. Dalšími členy vedení je Idemdor a Macíny. Kontakt na vedení ligy je paladin.speed.league@gmail.com.

Porušování pravidel
Pro ligová speed kola platí stejná pravidla jako pro normální speed kola. Jejich porušení se trestá stejným způsobem. Ovšem krom těchto pravidel ma Paladin Speed League ještě své vlastní. Při porušení těchto pravidel můžete být vy nebo váš kmen vyloučen z ligy, v mirnějším připadě by hrozilo odečtení ligových bodů. O trestu v těchto připadech rozhoduje vedení ligy.

Další sezona?
Pokud bude první sezona úspěšná, nasledovala by jí další, která by začla v březnu 2011. Ovšem vše by záleželo, jak dopadne tato.

Pozor
Pokud se do ligy přihlásí méně než 8 kmenů, muže vedení rozhodnout, že liga se hrát nebude. Pokud během soutěže odstoupí minimálně polovina kmenů, muže vedení ligu zrušit bez nároku na odměny pro první kmeny. Vstupní zálohy by se samozřejmě v obou případech vracely.

Zvláštní poděkování patří hráči bounty-hunter za vytvoření výborné upoutávky a hráči Sanfu, který vytvořil pro ligu logo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Termíny - předělat, hráči speedů jsou nejlepší přátelé a za 10 minut se katujou. Tam je jiný chod času.

Spolenectví - "ovsem spolupráce kmenu může být jen na jedno kolo, nesmí být dlouhodobá."
Heh, tak tohle asi neuhlídáte :)

Trofeje - sranda, ale OK, může být.

Porušení pravidel - budou často duály, jsem pro vyloučit kmen automaticky ze soutěže i pro duál.

Zatím vše, jinak je to dobře promyšlený, chválím :thumb
 

DeletedUser5389

Guest
Zdravim, jelikož jsem byl povýšen na zástupce moderátora, tak nyní vidim i interní forum speedu :)

Změny ve vedení:
Rozhodl jsem se udělat menší změny. Z vedení ligy bych vyškrtl Kozmicze, jelikož stejně nemá čas a má toho hodně a s ligou mi ani moc nepomáhá. Takže by do vední šel Idemdor a Macíny, bude to tak lepší.
Tím pádem bych Kozmicz´s Trophy změnil na Idemdor´s Trophy a vymyslel bych ještě jednu trofej, kterou bychom pojmenovali po Macínym.

Vstupní poplatek/záloha:
Myslim si že by měl být pro kmen 500 PB. Mě to pčijde málo na to, aby je to udrželo v lize, ale víc dát asi nemůžem, jelikož by to zas hodně hráčů odradilo. Co myslíte vy???

Ceny za umístění:
Takže myslim si, že by pro první místo mělo být 2000 PB, což je pro jednoho člena maximálně 500 PB. Za druhé místo místo 1500 PB a za třetí místo 1000 PB. Samozřejmě by zaleželo, jak toto schváli Indigra. Nicméně je to soutěž, která trvá skoro půl roku, ceny by neměli být malé.
Pak tu jsou PB za individuální trofeje, to bych dal za každou trofej 100 PB.

Zveřejnění a registrace:
Pravidla ligy by se zveřejnily buď 31. srpna večer nebo 1. září v poledne, to by ještě vidělo. Domluvil bych Indigru, aby rozeslala hromadnou zprávu do hry. Po zveřejnění začně registrace, zezačátku bude přeběžná, jelikož očekávám, že hráči budou nerozhodní a budou se sestavy kmenů hodně měnit. Předběžná registrace by trvala do 26. září, poté by týden byla definitivní registrace, kde by k soupisce, který by byla už platná dodali i logo kmene. Definitivní registrace by skončila 3. září, což je poslední neděle před prvním kolem ligy.


Takže to jsou přeběžné návrhy, co si o tom myslíte vy???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já myslím, že ti to až moc kecá od té doby co seš můj zástupce :crazy

S bodem č1 souhlasím, do zbytku se vám rejpat nebudu :p
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
do vední šel Idemdor a Macíny
No to mám radost, už teď mě honí do knížek, nevím, jak to budu stíhat. V čem by to "vedení" spočívalo?

kterou bychom pojmenovali po Macínym.
No jen skloňuj :D

600pb mi přijde adekvátní, ale stačí i těch 500 ... (dle mého)

která trvá skoro půl roku
Tohle je mi trnem v oku, uvidíte, že to bude dělat neplechu, ale už jsem se k tomu vyjádřil až kam :)
 

DeletedUser27281

Guest
Gismo, gratuluji k povíšení :)

1) Změny vedení:
Mě osobně to je jedno, čas mám i přes školní rok záleží na vás jak se rozhodnete kluci Gismo a Kozmi

2) Vstupní poplatek/záloha:
Já by jsem to nechal na těch 500 PB, už tak na to budou řeči

3) Ceny za umístění:
Pokud to indi schválí nejsem proti

4) Zveřejnění a registrace:
Oznámení by jsem nechal až na 1. září (překvápko po škole :))
 

DeletedUser5389

Guest
Maciny:

Být ve vedení neni žádná práce, jen bychom se spolu radili, kdyby se vyskytl nějaký problém.
Každopádně pro tebe je možnost, že by si se mohl zúčastnit jako hráč, zaleželo by na tobě.

Dodatek:

ještě jsem zapomněl, že by bylo dobré, kdyby se pak vítězný kmen utkal se DK tymem, jako taková bonusová cena.
 

DeletedUser27281

Guest
Aby jsme si ale neudělaly ostudu :D:D:D Ale je to dobrej nápad
 

DeletedUser5389

Guest
Trofeje

Gismo's Trophy

10879kp.png

Trofej se bude rozdávat nejlepšímu hráči, kterého zvolíme my jako vedení na konci sezony. Měli bychom tedy bedlivě ligu sledovat, aby hodnocení bylo co nejobjektivnější. Pokud budem mít dva adepty a jeden již bude mít Idomdor's Trophy, tak dáme tuto trofej tomu, který žádnou nemá, aby se trofeje rozdělili mezi hráče. Nebylo by dobré, aby jeden hráč držel více trofejí.

Idemdor's Trophy

2qmhe87.png

Tato trofej bude automatická a dostane jí kapitán vítězného kmene. Zde vedení nemusí rozhodovat.

Skrty's Trophy

1ze8q4j.png

Tato cena se bude dávat největší osobnosti ligy. O této trofeji opět rozhoduje vedení. Být osobností neznamená být i nejlepší. Budeme jí dávat někomu, kdo je hodně vidět na fóru, hráči ho hodně respektují či udělal něco zajímavého. Opět zde platí pravidlo, že tuto trofej budeme dávat spíše někomu, kdo nezískal zatim žádnou trofej.

Hauti's Trophy

29c5myp.png

Tuto trofej získá nejlepší žena v lize. O trofeji opět rozhoduje vedení. Doufam, že ligu budou hrát více žen než jen jedna, aby se z této trofeje opět nestal automatická trofej. Musíme si taky dávat pozor, aby se někdo nevydával za ženu, aby mohl trofej vyhrát.

Chtělo by to vymslet ještě jednu trofej, tak c návrhama sem :)

Dodatek k bodování ligy
Pokud budou mít dva kmeny v tabulce stejně bodů, o lepším umístění by rozhodoval větší počet umístění na prvním místě v kolech. Pokud by ani jeden neskončil první, tak rozhoduje, kdo se umístil na lepším místě v nějakém kole. Př: kmen A a kmen B mají oba stejně bodů, ani jeden z kmenu se neumístil v žádném kolech na prvním místě, ovšem kmen A skončil jednou 2., kdežto pro kmen B bylo nejlepší umístění v kolech dvakrát 3. místo. Lepším kmenem se tak stane kmen A.​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5389

Guest
Kvůli odchodu Skrtyho jsem trochu poupravil názvy trofejí...
 
Nahoru