• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

papasese

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Tak jsem si taky něco dovolil:
KALENDÁŘ

netuším, proč se ten leden v tom prohlížeči nechce vykreslit, tak ho sem dávám speciál:
[spoil]
c2212852e3_81990403_o2.jpg

[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
není to náhodou tak, že moderátoři nesmí soutěžit ??

ale jinak je to pěkný ;)
 
No, byl bys tvrdá konkurence, vážně pěkně netradiční :hi:thumb
 
já neřekl že se nesmí pochlubit, já jen řekl, že tady bylo něco takovýho řečeno, jistěže ukázat může (stejně jako mufii ukázal rozvrh)
 
Me se líbi Leden ale ostatný moc ne promiň :) a jak koukám taky se ti nechtelo zarovnávat Čísla žejo :D
 
Kalendária jsem už dělal jako poslední než jsem vyrazil do práce a hodil sem, takže nechtělo ... jinak asi je jěště usadím na svá místa.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru