• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Permanentní BAN

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Dobrý den, dostal jsem permanentní BAN a zajímalo by mne jestli by to šlo zrušit. Na DK (konkretně na zablokovanem účtě) hraji něco přes rok a půl. V posledních dnech mne začal slovně urážet jeden uživatel, při jeho bloknutí urážel mé spoluhráče. Odbloknul jsem ho a napsal mu, aby "šel "lesika" a aby neobtěžoval ostatní "skriatkov" jeden" (něco v tomto smyslu) bohužel než jsem ho stihl udat udal on mne. Přečetl jsem si, že trest za "Hrubší urážky" je max 10dní. Tak proč mám permanentní ban (napořád)? Byl jsem vždy solidní a Fair-play hráč, a do DK jsem dal něco korun ze své kasičky. A ted mne hráč, který před sedmi dny založil účet napráší a dostanu Perma. BAN? Nezlobte se, ale toto není fér.. Jen jsem se bránil, a i tak bych měl dostat max 10dní. Nijak jsem ho nevydíral nebo jsem se mu nesnažil dostat na účet.. Tak proč Perma?
Dá se vůbec takovýto BAN zrušit? Jsem bezproblémový hráč s Fair-play duchem.. pomáhám tu v rozvoji několika menších hráčů s pár body. A ted má právo zabanovat 200 bodový hráč hráče, který má 2.5mil bodů?
Děkuju za odpověď
Drolda(s17)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Na fóre sa neriešia priestupky, respektíve tresty v hre. Ak máš záujem prebrať svoje blokovanie s DK teamom, respektíve dodať vysvetlenie k porušeniu pravidiel napíš prosím Ťa na ticket systém. Tu na fóre Ti s týmto nikto nepomôže a zbytočne sa tu rozmnoží spam.

Ďakujem za pochopenie :p :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru