• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

pin při platbě kartou

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18244

Guest
DOBRÝ DEN MÁM DOTAZ
Proč jste zadali že člověk při platbě kartou musí zadat pin... já s tím nesouhlasím, protože to je prostor pro další manipulace s kartou a v dnešní době hackerů si nejsem jist že mi tak nezmanipulují účet ještě více než jde bez PIN. PROTO i když jsem dosud používal premium masivně tak nyní přijdou majitelé firmy o mé peníze a myslím si že i o spoustu dalších od jiných hráčů.... :hi:shout
 

DeletedUser21646

Guest
jestli máš problém při platbě kartou tak pošly SMS :)
 

Deleted User - 18375

Guest
Nemíním to kvůli tomu zkoušet.... jakou máš kartu (Visa, Visa Electron, ...) ?? Pokud já vím, tak se zadával jen nějaký 3-místný kód, či co - ale rozhodně ne pin.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Zadává se bezpečnostní kód, nikoliv PIN - není to bankomat :)
 

DeletedUser18244

Guest
1: Když mám spotřebu 5000 bodů na měsíc tak by mě ty sms stály hodně víc peněz než převod...
2: a mám visa electron a po zadání čísla karty a toho 3 místného kódu mě to skočí na další obrazovku přes kterou se po mě žádá
zopakování zadání předchozí stránky a ještě k tomu pin... a pokud ho nezadám tak mi to zůstane stát :( :hi
 

Deleted User - 18375

Guest
Napiš pro jistotu na support a pin nezadávej. To je nějaké divné ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru