• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Platba přes kartu

DeletedUser26672

Guest
Zdravím mám problém chci si koupit Premiové body 1500 bodů a nejde mi to přes kartu mám GE Money Bank a na zadní straně není žádné heslo pouze na Hlavní straně karty je 16 místné číslo tot vše co mám tedy dělat???
 

DeletedUser

Guest
Vybav si platobní kartu čo podporuje platby z internetu a z internetovím bankingom inak neudeláš nič. inak pekne si opíš čisloučtu, variabilný symbol a chod to do banky zaplatiť prevodom
:hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Díval jsi se dobře? Já tam ta čísilka na zadní straně mám i na kartách, kde nemám otevřeno internetové bankovnictví. Nebo se podívej na stránky své banky - určitě tam bude nějaké okénko dotazů a odpovědí a možná i návod, kde najít to potřebné heslo. Konec konců, mám takový dojem, že je to uvedeno i v nápovědě při koupi PB kartou.

Jinak pokud jsi nežádal banku o možnost platit platební kartou i na internetu, ale máš zaveden on-line servis k účtu, tak u některých bank je možné o toto požádat přes tento servis. A GE Money bank je v tomto ohledu dost pokroková, myslím.
 

DeletedUser18162

Guest
Asi ti pomuhu. Speciálně GE money bank a její karty mají standartně na kartách zakázány platby přes internet. Pokud s ní tak chceš platit musíš si to zadarmo aktivovat. Bud přes internet banku, nebo na pobočce, nebo přes telefon. Pak to funguje bezproblému :D
 

DeletedUser

Guest
Ano, niekde je to zakázané ako to bolo uvedené vyššie.
 
Nahoru