• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Podpory.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38280

Guest
Zdravíčko pařmeni,

hraji kmeny teprve dva měsíce a chtěl bych se zeptat na jednu věc týkající se ohledně podpor.
Když mám ve vesnici svá vojska a žádám o podporu, tak omezuje velikost podpory můj selský dvůr ?

Nyní v praxi.

Mám skoro plný selský dvůr, ale žádám o podporu. Zbývá mi dejme 200b do full selského dvora, hráč mi pošle třeba 1000 kopí, tak jak to bude ? Přibude mi ve vesnici pouze 200 kopí, a těch zbylích 800 se vrátí a nebo to funguje jako v travianu, že vojáci začnou umírat ?

Předem děkuji za odpovědi.
 

DeletedUser19080

Guest
Kdepak, funguje to tak, že podpory stále "vyjídají" svojí vesnici, ať je jak chce daleko.
Takže ti přijde tisíc kopiníků, budou tam a tebe to vůbec v ničem neomezí - stále budeš mít 200 do plného dvora.
Na druhou stranu to znamená, že třeba budeš jednou dobývat vesnici, ve které bude sto tisíc kopiníků, šermířů a lučištníků a možná i pár tisíc těžkých kavaleristů :)
 

DeletedUser38280

Guest
Ou, docela nesmyslné. Ale mnohokrát ti děkuji :) Jen si mě podpořil v mém tvrzení.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nesmyslné to určitě není, obránce by neměl poté absolutní šanci svoji vesnici ubránit, pokud by byl limitován jen počtem vojska dle selského dvora.
 

DeletedUser30368

Guest
Komiczi, víš jistě o jaké hře píši,...v té hře musíš dotovat jídlem vojsko, které je ve vesnici, je to logičtější, ale DK má jiný systém, je to jinak strategicky postaveno a já s tím více souhlasím, musí se více rozvíjet strategické myšlení, než v té jiné hře. ;)..., ale zase ten systém tam je více přiblížen realitě. Tuším, že na to naráží tazatel otázky ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru