• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Politická mapa na D.K.

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Dle slov moderátora: Je úplně jedno s jakým úmyslem jsi téma založil. O tom co do tématu patří a co je spam rozhodují moderátoři a tedy momentálně já.
Pokud tedy nemohu rozhodovat o tématu, které jsem založil a svobodně do nich psát a rozvíjet.

Žádám moderátory, aby tyto témata SMAZALI.

[SPOIL]

Téma mému srdci milé. :heart
Pokud smažete nechávám na Vás.
- Je na to dána aktuálně blokace.


Posuďte sami jestli to hráče zajímá či nikoliv.
Osobně sleduju, že to hráči stále čtou, ale jak říkám je to na Vás.[/SPOIL]
Založte si prosím jiné ... :blush
- nechcu být nadále nijak spojován s D.K. a s tématy mnou založenými.
Děkuju za pochopení ... :hi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Využil so to raz keď to bola novinka inak nevyužiteľná vec ...
 

DeletedUser

Guest
Nevim jak tobě ale mě na 15 to připadne jako bludiště.:lol
 

DeletedUser2029

Guest
Chtěl by jsem se Vás zeptat jak moc využíváte Politickou mapu
Prakticky ji nepoužívám. Jen sem-tam, výjimečně.

Popravdě, sám jsem se pokoušel udělat celkovou mapu "politického" rozložení a dospěl jsem k názoru, že to nejde dělat v nějakém rozumném reálném čase. A možná, že nejde dělat vůbec. Protože je rozdíl /a je problém to naznačit/ pro následující situace:

- malý osamocený hráč, vesnice pospolu
- velký osamocený hráč, vesnice pospolu
- velký osamocený hráč, ale zde má jen malou kolonii, zbytek je jinde /jak malou, jak daleko velká/

Když není osamocen (má kolem sebe svůj kmen), je to ještě složitější:

- Co je za jaké situace více "politický" vliv. Je lépe méně velkých hráčů nebo více malých. A pokud je jedno z toho lépe, kdy nastává ten zlom. Třeba je lépe poloviční plocha pár velkých hráčů než (dvojnásobná) plocha malých. A co je pak malý a co velký. A co je daleko a co blízko do započítání plochy. A od čeho to odvozovat (třeba dosah šlechty 8h - 8h=pracovní doba, spánek, tedy možná mezera, nebo rovnou 24h)

---

- dále problém definice "malý" a "velký" (zda to např. brát relativně vůči okolí, tedy zvlášť pro každé místo počítat síly okolních hráčů/kmenů do určité vzdálenosti (příp se koeficientem vzdálenosti), nebo v absolutním měřítku světa)


------------------

Toto vše se zde na zobrazované politické mapě v DK zanedbává. Jsou zde hráči bráni skoro jen sami za sebe (ne-li výhradně sami za sebe) a mám pocit, že vliv v daném místě je určen jen (bodovou) silou vesnice.

Jenomže, pak politická mapa není ani zdaleka schopna se alespoň přiblížit k zobrazení reálných sil hráčů resp. kmenů. Jsou to jen omalovánky, na které nemá až takový smysl koukat (jinak než na "hmm, obrázek").
 

DeletedUser

Guest
Hmm.Mne sa táto mapa zasa páči.neviem prečo vám nie...Ja ju používam vždy :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mě to přijde příliš chaotické, takže jsem to více méně ani jednou nepoužil...
 

DeletedUser

Guest
mě se hodně líbí. používám ji, a jsem spokojen.
s normální mapou se to taky dá, ale myslím,ře to není ono.
prostě pol. mapa je skvělá :D
 

DeletedUser

Guest
Přiznávám, že je hodně nepřehledná(tam kde vidíme vesnice)

ovšem na minimapě(kde vidíme pouze body) si ji nemůžu vynachválit, líbí se mi jak se postupně mapa mění :D červená barva pomalu mizí a všude žluto-modrá :)

Je to pěkné zpestření, ale zase přes mobil se to načítá sakra dlouho a někdy se mapa ani nezobrazí díky pol. mapě...
 

DeletedUser

Guest
nevim mě ta pol. mapa vůbec nenadchla spíš naopak nelíbí se mi držim se staré odzkoušené mapy.
 
Nahoru