• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

pomocník rabování - rezervace

DeletedUser

Guest
Začala jsem používat pomocníka rabování a jsem spokojená - ale - posílá i přes rezervace, což okolí hůř snáší..
Není možnost tohle doopravit?
 

DeletedUser25426

Guest
Já už okolí vysvětlil, že prostě farmím všechno, i zazámečkovaný ;)
Zvykli si :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Však je na tobě, které vesnice bude farmit, ty zámečkované můžeš ignorovat, záleží jak se domluvíte u vás v kmenu.
 

DeletedUser25426

Guest
Nemůžeš je ignorovat, když jedeš přímo, ne přes mapu... Taková volba tam není - pokud si už v té vesnici byl a máš oznamko, pomocník ti ji dá do nabídky...
 

DeletedUser

Guest
- přesně
- a v kmeni problém nemám, ti naštěstí ani po barbarkách nejdou.), u spojenců je to horší..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tak jedině přes mapu, pokud je tam větší množství rezervovaných vesnic. Pokud tedy pošleš útok přes pomocníka na rezervovanou vesnici, červené upozornění o rezervaci skutečně nedostaneš?
 

DeletedUser

Guest
- jasně, dá se to jinak(na slovenským foru je hezkej návod přes předpřipravený záložky), nebo si zvyknou, jen mi přišlo, že tohle by mohlo jít "dovychytat".

- ne, normálně to bez upozornění pošle.
 

DeletedUser32529

Guest
Začala jsem používat pomocníka rabování a jsem spokojená - ale - posílá i přes rezervace, což okolí hůř snáší..
Není možnost tohle doopravit?


Ahojda :) poprosím o zvýšenou pozornost tomuto dotazu, je to celkem častý problém , který pokud jde zdokonalit, nebude se dále řešit s napadenými soukmenovci :yes
 

DeletedUser36255

Guest
Stačí neobsazovat barbarky a nechávat si je pro farmení a pak není problém :)

Ale vážněji. Pomocník rabování by rozhodně snesl, ba dokonce nutně potřeboval, hned několik vylepšení. A vím že se po tom volá již delší dobu na vícero jazykových mutacích.
Zobrazování rezervace jsou jen jedním z nich.

Co třeba možnost hromadně mazat/skrývat vesnice kam již útok jde?
Možnost zobrazit na jedné stránce ne jen 20 vesnic, ale volitelné množství, jako to jde v oznámeních či různých náhledech...
Možnost posílat farmáře ne jen podle dvou pevně nastavených šablon a pak "C"čka, ale mít možnost si tam nastavit, aby se automaticky posílalo třeba jen 50% potřebného množství farmářů...
Možnost posílat i beranidla (například mít možnost uložit si je do šablony A/B), aby člověk nemusel neustále bourat hradby ručně :)

To je jen to, co mě napadlo nyní. KDyž se člověk zamyslí, bylo by toho víc. Ale nejvíce otravné je většinou to, že je na stránce možné zobrazit jen těch dvacet vesnic a když pak člověk farmí opravdu ve velkém, musí neustále překlikávat a hledat, kam mu ještě nic nejde, nebo ty oznámka po odeslání útoku smazat, což zase znamená enormní množství kliknutí...
 

DeletedUser

Guest
- vesek na stránku může být až 100 (rozklikni u Poslední drancování)
- mazání oznamek by bylo fajn..
 
Nahoru