• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Posílání surovin pozvanému hráči

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40698

Guest
Tak proč nemůže ten pozvaný hráč x si koupit suroviny za PB od toho kamaráda y z té původní své vesnice xx? Ale ze zabrané vesnice xx1 to jde? Když teda říkáš, že to není pod omezením?

To volné rozesílání surovin platí pro obě strany a nebo jen, že ten co zval nemůže rozesílat suroviny?

Ještě více zamotanější? :yes
 

DeletedUser37060

Guest
tak to voľné rozosielanie surovín je obojstranné... :D

a prečo to nejde, to naozaj neviem vysvetliť... Systém si asi neuvedomuje, že majiteľom tej barbarky už nie je barbarka :mocking
 

DeletedUser40698

Guest
Pokud by vám systém umožnil podpory hráči poslat, nikdo by vás za to samozřejmě nemohl tedy blokovat...

Pak tu vyvstala otázka, zda teda se může kupovat, rozesílat a žádat o podpory nebo nemůže. Nebo jak to vůbec je. Pokud teda platí co zde napsal Kozmicz, tak potom by to mělo být beztrestné? Beru ho tedy za slovo.
 

DeletedUser37060

Guest
ovšem, ale Kozmicz to myslel v tom zmysle, že je to automaticky blokované, tudiž sa to nestráži.
Ak ale nastala chyba v systému, čo sa zatiaľ podľa všetkého stala, neznamená to, že sa musí a bude zneužívať ;)
A som toho názoru, že keď sa dokáže zneužívanie takejto chyby, trest toho dotyčného neminie... :scratch

Ak sa ale toto, akoby porušenie pravidiel, pri ktorých zlyhala umelá inteligencia, stane dotyčnému alebo dotyčným nevedome, tak to brané ako porušenie pravidiel nebude.
Myslím, že takto nejak tú Kozmiczovu reakciu máme brať. ;)
 

DeletedUser40698

Guest
Tak nevědomě a náhodně určitě. Když si hráči neposlali žádné podpory, žádné suroviny, akorát jeden zkusil a koupil 1000 kusů surovin z druhé vesnice.

Ještě by mě ale opravdu zajímalo to Kozmiczovo vyjádření jestli se ho dočkám.:sorry

Ale stejně všeobecně se mi to pravidlo nelíbí, je tu někde vysvětlení proč je tomu tak? proč je toto 3týdenní omezení? Neřeknu mezi cizími ale mezi vlastními?:cry
 

DeletedUser37060

Guest
tak medzi vlastními? počuj, koľko máš v hlave myslienok? :D

hráči medzi sebou si môžu posielať suroviny. Neplatí pre "pozvat hráče" + 3 týždne od pozvania, ZvD +24 hodín po ZvD a pre SIP. :scratch
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
Špatně jsem to napsal. Určitě existuje to, že někteří zvou k registraci hráče jen kvůli tomu aby pak dostali to preminum na 5 dní grátis(tyto hráče většinou neznají) ale pak jsou tací kteří si pozvou kámoše se kterými se znají třeba z jiné hry nebo ze sociálních sítí a že jim až tak moc o to 5denní prémium nejde. O těch jsem psal jako mezi vlastními.
No jasně, nedá se to rozeznat ale většinou jsou na tom bití právě ti pozvaní kámoši, že musí čekat tři týdny.;)
Za 3 týdny se může stát plno věcí.:cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
tak ak nejde o ten prémium a vlajku vo vlajkových svetoch, tak svojho kamaráta pošli ústne a nie cez možnosť pozvat hráče... síce je malá šanca že budete blízko seba, ale budete si môcť pomáhať od začiatku :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
já musím souhlasit že je naprostá blbost abych pozval nováčka a nemohl mu 3 týdny pomoci jinak než radama, to je podle mě blbé omezení, ale prostě tam je protože Inno Games není schopná zabránit tomu aby člověk měl víc účtů a když by si někdo pozval několik "nových hráčů" tak by mohl např. na měsíc mít zadarmo prémiový účet, jelikož vystavět vesnici nad 500 bodů nedá až tolik práce ani to nestojí moc surovin, zvláště v pozdější fázi hry.
 

DeletedUser37060

Guest
ale čo by sme to boli za národ, keby sme neprišli na ďalšie spôsoby ako to obísť? :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru