• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

posielanie utokov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Obecně mraky fake útoků mně osobně smrdí skripty. Já mám takový názor, že kdo tímhle způsobem chce odeslat 100 útoků, tomu se moc nebude chtít si to rok připravovat kvůli pár vteřinám klikání. Jsou takoví lidi, ale podle mě jich nebude moc a hlavně na speedech to z 95 % bývá nějaký fake skript, na světech MINIMÁLNĚ tak z 50 % bych řekl.

Takové případy je dobré posuzovat pomocí kvantity a rozestupů.
Třeba když někdo odešle 80 útoků, 20 vteřin počká, 60 útoků, za další minutu 200 útoků, vidím to jako jasný skript a už na tomhle základě lze dát ban. Z toho se podvodník pořádně nevymluví, protože není jak, to nemá logiku, jasné přerušované použití fake skriptu. Z logiky věci nejde, aby někdo měl tolik záložek a pak tak divně přerušoval posílání.
Naopak když třeba někdo odešle 50 útoků a za 20 minut třeba 40, už to není jednoznačné. Mohl použít skript, nemusel.
 

DeletedUser

Guest
stále mi nikdo neodpověděl zda to podle výše uvedeného návodu zkoušel ,já ano a stále budu tvrdit že bez scriptu to prostě nejde
- omlouvám se - výše popsaný postup + uložení záložek v prohlížeči- ano, používala jsem běžně na farmení, než jsem se přeorientovala na pomocníka farmení..
- přípravu odhaduju tak na hodinu, s tím že se záložky dají vyvolat kdykoliv, jen člověk musel průběžně mazat oznamka ze vsí co už někdo zabral.. (v boji to nepoužívám, pokud to někdo nezkusí na mě, nebo na spoluhráče.))
- fake skript - povolený mimo speedu je tady na foru, jen myslím, že tam to nejde tak rychle..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6542

Guest
Obecně mraky fake útoků mně osobně smrdí skripty. Já mám takový názor, že kdo tímhle způsobem chce odeslat 100 útoků, tomu se moc nebude chtít si to rok připravovat kvůli pár vteřinám klikání. Jsou takoví lidi, ale podle mě jich nebude moc a hlavně na speedech to z 95 % bývá nějaký fake skript, na světech MINIMÁLNĚ tak z 50 % bych řekl.

Takové případy je dobré posuzovat pomocí kvantity a rozestupů.
Třeba když někdo odešle 80 útoků, 20 vteřin počká, 60 útoků, za další minutu 200 útoků, vidím to jako jasný skript a už na tomhle základě lze dát ban. Z toho se podvodník pořádně nevymluví, protože není jak, to nemá logiku, jasné přerušované použití fake skriptu. Z logiky věci nejde, aby někdo měl tolik záložek a pak tak divně přerušoval posílání.
Naopak když třeba někdo odešle 50 útoků a za 20 minut třeba 40, už to není jednoznačné. Mohl použít skript, nemusel.

zdar,sem rád že někdo má stejný názor jako já,výše citovaný návod je pouze alibi na oblbnutí suportu :D
 

DeletedUser33829

Guest
Ono odeslat každou sekundu 10 útoků nebo 2, to je velký rozdíl a některé hráče to odradí od podvodů, protože to pak nemá svou účinnost.
To nejde, i když rozestup na světě minimální může být 100 ms většinou, tak za sekundu lze poslat jen 5 útoků, pak Ti naskočí vlevo nahoře červeně o tom hláška a útoky další se neodešlou. Což je první překážka k tomu, aby hráč mohl odeslat 200 útoků za 2 minuty tak snadno, další je, že když si člověk otevře strašně moc záložek, tak to začne zpomalovat, tedy moje zkušenost když jsme to kdysi dávno zkoušel, tady záleží kdo má jaký počítač a internetové připojení.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Podle mě to jde i víc než 5x za sekundu, ale dlouho jsem neměl možnost nic podobného vidět na vlastní oči, tak těžko říct, jestli se třeba od té doby, co jsem byl v DK týmu, něco nezměnilo, nebo jestli jsem to prostě nezaregistroval.
 

DeletedUser

Guest
To nejde, i když rozestup na světě minimální může být 100 ms většinou, tak za sekundu lze poslat jen 5 útoků, pak Ti naskočí vlevo nahoře červeně o tom hláška a útoky další se neodešlou. Což je první překážka k tomu, aby hráč mohl odeslat 200 útoků za 2 minuty tak snadno, další je, že když si člověk otevře strašně moc záložek, tak to začne zpomalovat, tedy moje zkušenost když jsme to kdysi dávno zkoušel, tady záleží kdo má jaký počítač a internetové připojení.
- psalo se o 100 a víc za 2min.)
- neodešle se jen ten šestý(v jedný sekundě) - ty další jo..
- nemusíš mít hafo záložek (u mě to bylo tak 40-50), ale sotva je během pár sekund odešleš, dáš zavřít panely vpravo a načteš si další sadu..
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
já zažil taky situaci kdy jsem po minutě aktulizoval stránku a řítí se mi na všechny vesnice hromada útoků a to téměř ze všech vesnic útočníka, jak toho byl schopen mi vrtá hlavou, takové množství záložek tak se ztratím v tom co kam posílám.
 

DeletedUser37830

Guest
Ahoj,

tornado, napísal si to rozumne, dokonca som to aj osobne skúšal a zaujímalo by ma, i keď sú útoky odoslané v intervale pár sekúnd/minút, ako dokáže hráč obísť "ochranu proti botovi".

Suzuki.gsx1400

Bota netřeba obcházet a porušovat pravidla, stačí když to BFLMPSVZ zadáš a máš klid.


Myslím, že je to něco jako attack_time_gap v konfiguraci.
Většinou je to nastaveno na 100 ms, ale záleží na nastavení světa, někde to bývá třeba jen 50 ms, ale na druhou stranu třeba když jsem byl kdysi dávno ve speed týmu, tak jsem na speedy dával občas třeba i 500 ms, aby bylo těžší přebrat vesnice a aby nešlo tak efektivně používat boty. Ono odeslat každou sekundu 10 útoků nebo 2, to je velký rozdíl a některé hráče to odradí od podvodů, protože to pak nemá svou účinnost.
Ideální mi přijde 200 ms, ale to v praxi snad žádná jazyková verze nepoužívá - všude je 50 nebo 100.

Pochopil jsem to jako nastavení DK že omezují maximalní rychlost posílání útoků. Standartně 5 utoků za sekundu.
Jinak nechápu co tím myslíš tím attack timer gap.
Pokud máš namysli klávesové zkratky a rychlost jejich přepínání jak to měla například stará opera tak jsem doma a většinou se dávalo právě 250ms nebo 300ms.

zdravím upřímně řečeno,zkoušel to někdo z vás nebo suportu?Já ano tento návod j dobrý na posílání šlechty,tedy vláčku z jedné vesnice,ale aby byl schopen poslat z několika vesnic útoky na mnoho jiných vesnic v počtu 100 a více ,během 2 minut,tak toto je možné pouze se zakázaným skriptem,hraju DK od počátku věků a toto mi nikdo nevymluví.Nikdy sem se k ničemu nevyjadřoval ale hraju to poctivě a mě osobně by takováto hra kde vyhrávam podvodem nebavila.Klidně diskutujte dál a těm co tomu nevěří tak at si to zkusí podle výše zmíněného návodu . Zdar

Tak jak si připravíš lišty na vláček tak uděláš to samé akorát že nebudeš otevírat jedno a to samé nádvoří a zádavat stejný cíl ale různé cíle. Zabere to trochu více času. On vyše zmiňovaný návod je takový základ a pokud k tomu přidáš další klávesové zkratky na přepínání vesnic tak je to zase trochu jednodušší.

- ptá se na to hned zezačátku..
- pokud už na ty vsi útočil - má z nich oznamka a předpřipraví si to - ano může, opakovaně i bez skriptu..

To jsem nezkoušel. Dle mě je nejlepší cíle vyklikat do oblíbených a potom přes nádvoří nebo voj. jednotky otevřít nadvoří útočných vesnic a postavit tam oblíbené. potom už stačí využít klávesové zkraty a je to.
Ale zkusím se na to kouknou jak to píšeš ty.

Obecně mraky fake útoků mně osobně smrdí skripty. Já mám takový názor, že kdo tímhle způsobem chce odeslat 100 útoků, tomu se moc nebude chtít si to rok připravovat kvůli pár vteřinám klikání. Jsou takoví lidi, ale podle mě jich nebude moc a hlavně na speedech to z 95 % bývá nějaký fake skript, na světech MINIMÁLNĚ tak z 50 % bych řekl.

Takové případy je dobré posuzovat pomocí kvantity a rozestupů.
Třeba když někdo odešle 80 útoků, 20 vteřin počká, 60 útoků, za další minutu 200 útoků, vidím to jako jasný skript a už na tomhle základě lze dát ban. Z toho se podvodník pořádně nevymluví, protože není jak, to nemá logiku, jasné přerušované použití fake skriptu. Z logiky věci nejde, aby někdo měl tolik záložek a pak tak divně přerušoval posílání.
Naopak když třeba někdo odešle 50 útoků a za 20 minut třeba 40, už to není jednoznačné. Mohl použít skript, nemusel.

Osobně nevím na co si stěžuješ když fake script je povolený:
http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?17600-Povolené-Skripty/page2&p=309815#post309815
Odeslání tedy je jednodušší a jde to rychle.
Pokud někdo používá nepovolený script měl by si to nahlásit na support. Věřím že support má něco co jim ukáže že se manipuluje se scriptem. V tomto jsem uplný panic. Užívám scripta uživatelsky.
Mě PC zvládne 100 záložek a při více už je dost pomalejší ale taky mám slušnou herní sestavu.

- omlouvám se - výše popsaný postup + uložení záložek v prohlížeči- ano, používala jsem běžně na farmení, než jsem se přeorientovala na pomocníka farmení..
- přípravu odhaduju tak na hodinu, s tím že se záložky dají vyvolat kdykoliv, jen člověk musel průběžně mazat oznamka ze vsí co už někdo zabral.. (v boji to nepoužívám, pokud to někdo nezkusí na mě, nebo na spoluhráče.))
- fake skript - povolený mimo speedu je tady na foru, jen myslím, že tam to nejde tak rychle..

Taky staré známé farmení.
Osobně jsem rád že sám innogames přidal plno scriptů přímo do hry např. označování útoků
fake script pokud dáš do rychleho náhledu a přiřadíš mu klávesou zkratku tak potom stačí jenom přepínat.

To nejde, i když rozestup na světě minimální může být 100 ms většinou, tak za sekundu lze poslat jen 5 útoků, pak Ti naskočí vlevo nahoře červeně o tom hláška a útoky další se neodešlou. Což je první překážka k tomu, aby hráč mohl odeslat 200 útoků za 2 minuty tak snadno, další je, že když si člověk otevře strašně moc záložek, tak to začne zpomalovat, tedy moje zkušenost když jsme to kdysi dávno zkoušel, tady záleží kdo má jaký počítač a internetové připojení.

Přesně jak jsi to napsal. Buď mě zastaví BOT nebo hláška maximalní odeslání 5 útoků za sekundu. Jak jsem psal muj PC zvládne docela dost záložek a NET od dobrého poskytovatele s pingem 26ms a 100Mb/s. Jsem spokojen.
Když mám nachystáno třeba 20 záložek tak jsem schopen odeslat až 3 útoky za sekundu. Když mám 100 záložek tak se pohybuju někde okolo 1,5-2 útoky za sekundu ale prohlížeč je skoro pořád bílí jak nestíhá ani stránky zobrazovat ( 50-66 sekund na 100 útoků ).
Prohlížeč Chrome.
 

DeletedUser34010

Guest
Většina světů je nastavena na 100ms limit u útoku ( nevím zda je to takto na každém světě), rychleji to poslat nejde. Ale věřte mi že pomalé Internetové připojení a nebo pomalý počítač mohou býti výhodou :) Například se mi stalo, že jsem posílal útoky z prehistorického počítače a pomalého připojení a kousl se mi při posílání vláčku prohlížeč, a po pár desítkách vteřin se stránka aktualizovala a dva útoky ve vláčku šli s nachlup stejnými desetinami, setinami i tisícinami vteřiny. Ovšem není to asi nic co by se dalo vědomě využít v boji. :)
 

DeletedUser37830

Guest
Většina světů je nastavena na 100ms limit u útoku ( nevím zda je to takto na každém světě), rychleji to poslat nejde. Ale věřte mi že pomalé Internetové připojení a nebo pomalý počítač mohou býti výhodou :) Například se mi stalo, že jsem posílal útoky z prehistorického počítače a pomalého připojení a kousl se mi při posílání vláčku prohlížeč, a po pár desítkách vteřin se stránka aktualizovala a dva útoky ve vláčku šli s nachlup stejnými desetinami, setinami i tisícinami vteřiny. Ovšem není to asi nic co by se dalo vědomě využít v boji. :)

Myslím že je to něco jak zmiňovaný způsob offline a online režimu prohlížeče. Nevím jak to funguje přesně ale dle mě si nachystáš odeslání útoků, přepneš na offline, odešleš utoky a zapneš offline. Potom ti to odešle utoky okamžitě při odpovědi serveru ale stále jsi blokován serverem max 5 utoků/sekunda.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru