• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Poslední úkol z tutoriálu doly na 30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Zdravím,

chtěl bych se zeptat jak je to se splněním posledního úkolu tutoriálu doly na stupeň 30?

V žádné vesnici jsem neměl sice doly vystavěné na maximum, ale dobyl jsem vesnici, kde jsou a úkol se mi nesplnil.
SiTe mi kdysi říkal, že tento úkol splnil tím, že dobyl vesnici, kde byly doly už na maximum vystavěné.

Tak se jen ptám, jak to funguje.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Doporučil bych ti spíš napsat ticket, aby se to dalo kompletně prověřit.
 

DeletedUser33829

Guest
Dobře, díky.

[SPOIL]Dal jsem to sem, protože jsem myslel, že sem někdo napíše, jestli s tím nemá podobnou zkušenost.[/SPOIL]
 

DeletedUser25426

Guest
Nechci se hádat, ale mám dojem, že tyhle věci jsou nastavený na splnění úkolu - tedy na vystavění dolů - v tomhle případě...
Převzetím vesnice to asi nepůjde ;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Stačí supportu otestovat to na speedu. Celé to zabere 10 minut práce.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Dobře, díky.

[SPOIL]Dal jsem to sem, protože jsem myslel, že sem někdo napíše, jestli s tím nemá podobnou zkušenost.[/SPOIL]

Chtěli jsme to původně jen otestovat, ale jsou tam i nějaké podmínky, tak to bude přes tiket lepší, kvůli podrobnějším informacím, tady na fóru by to bylo zdlouhavé.

Nicméně mám dojem, že pravdu má nejspíš Willibald, že je nutné doly fyzicky postavit a ne jen převzít dostavěnou vesnici.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, je to tak, jak už zde zaznělo. Pokud doly fyzicky nepostavíte, úkol se vám nezapočítá za splněný. My však zatím hráčům na požádání úkol vždy ručně splnili a mohli si za něj vyzvednout odměnu (pokud samozřejmě doly v nově zabrané vesnici opravdu byly na maximum).
 

DeletedUser37372

Guest
Nicméně já dobyl vesnici s doly na max a úkol jsem měl splněn (bylo to na SK 25), ledaže by tu stavbu zadal předchozí majitel vesnice a já dorazil později, a již jsem úkol viděl splněn.
 

DeletedUser33829

Guest
Děkuji DK Týmu za zpřístupnění posledního úkolu.

Když jsem dal úkol za splněný, tak jsem schválně nebyl ve vesnici, kde jsou doly na maximum, ani v té se kterou jsem začínal a suroviny se mi přičetly do vesnice, ve které jsem zrovna byl, když jsem úkol odklikl. Ale to píši jen jako zajímavost.;)

SiTe, pokud si pamatuješ, která vesnice to byla, tak bys to možná přes TW Stats mohl zjistit.;) EDIT: To je hloupost, kdyby tu stavbu zadal předchozí majitel a stihl to vystavit, tak by úkol byl jeho, i kdyby ho neodklikl a kdyby to nestihl, tak po dobytí se stavba ruší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37372

Guest
http://sk.twstats.com/sk25/index.php?page=village&id=7089

Tady tahle ;)

2014-01-09 18:21 3537 +165 5h Neznáme
Odsud to začíná, nebudu to celé kopírovat, jsem na mobilu.
Pak je tam ještě 2x +165 bodů.
+165bodů odpovídá dolům na stupeň 29
Poté tam je +396 bodů a +198 bodů.
+396 jsou 2x doly na 30 s použitím PB.
+198 je důl na stupeň 30.

EDIT: doly vystaveny při cca 4600 bodech, já tu vesnici dobyl až při cca 7500 bodech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru