Poslední Hraničář - Pozvánka na sraz ověřená pečetí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Poslední Hraničář

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Zdravím,
ze spousty nápadů jsem si vybral tento. Je to svitek s pozváním na sraz opatřený pečetí. Pečeť se skládá z loga DK (havran stojící na hrušce meče) a dvou zkřížených valašských vycházkových holí. Celý svitek je svázán černým provázkem, s konci zalitými zlatem, aby se provázek netřepil. Svitek je tímto provázkem 3x omotán, následně polit voskem a otisknutý pečetí. Teprve pak může být předán poslovi, který jej spěšně odveze vládcům vesnic.
 

Přílohy

  • IMG_6835.JPG
    IMG_6835.JPG
    62,5 KB · Zobrazení: 17
  • IMG_7239.JPG
    IMG_7239.JPG
    82 KB · Zobrazení: 9
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Počet poděkování
1.289
Základ by byl dobrý, ale nesplňuje to základní podmínku znaku a to, že znak musí být umístěn na štítě - jeho otisk pak může být v pečeti, ale to, co jsi zatím nakreslil je jen pečeť, nikoli znak.
 

Poslední Hraničář

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Znak může být umístěn na pavéze, ochranném štítu bojovníka, praporci, minci či pečeti v takové minimální velikosti, aby jednotlivé figury znaku byly snadno rozeznatelné, a maximálně tak velké, abyste je mohli přímo vložit na fórum.

Pokud dobře chápu tuhle část podmínek, není tam napsáno že to musí být na šťítu a je povolena pouze pečeť. Jestli to ale chcete na štít, můžu to předělat.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Počet poděkování
1.289
Ano, jde o to slovo ZNAK - základem znaku je štít - však si rozklikni ten odkaz v mé odpovědi výše. Na co pak znak umístíš už je celkem jedno, ale povinná součást znaku tam být musí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru