Událost Potulný obchodník (2018)

Téma v sekci 'Archiv oznámení' založené uživatelem Kozmicz, 2. srp 2018.

Sdílet tuto stránku

 1. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.800
  Obdržená poděkování:
  877
  [​IMG]

  Vážení hráči,

  potulný obchodník Midas je zpět a znovu potřebuje vaši pomoc! Vaším úkolem bude Midase ohlídat během jeho obchodních cest a zajistit, aby se bezpečně dostal do svého cíle.

  Zatímco ti zkušenější z vás událost jistě již znají, mějte na paměti, že v události došlo od jejího posledního spuštění k několika změnám a vylepšení.

  Midas svoji cestu zahájí 9. srpna ve 12:00 a bude na své cestě následující 4 dny. Jeho putování tak skončí 13. srpna ve 12:00.  Porážejte nájezdníky
  Během této herní události budete chránit obchodníka Midase společně s vámi najatými žoldáky před nepřátelskými nájezdy okolním barbarů.

  Nájezdníci, se kterými se během cest potkáte, jsou náhodně sestavené jednotky s různými útočnými a obranými hodnotami. Chcete-li být proti těmto nájezdům úspěšní, musíte své žoldáky do bojů volit moudře.

  [​IMG]

  Boje se budou opakovat. V dolní části obrazovky uvidíte, která jednotka je zrovna aktuálně na tahu a bude útočit. Jakmile jednotka zaútočí na protivníka, sníží mu náhodnou hodnotu v rozmezí své útočné síly. Jakmile bude jednotce snížena hodnota na 0, jednotka umírá. Ale nebojte se, pokud váš žoldák v boji padne, bude k dispozici opět v příštím boji. Budete-li útočit, jednoduše jen klikněte na jednotku, na kterou chcete zaútočit. Zobrazí se vám šipka, která bude ozačovat váš útok a následně i hodnota o kolik byla jednotka zraněna. Budete-li chtít animace bitvy zrychlit, ve spodní části obrazovky si můžete zaškrtnout příslušné políčko a vaše bitvy tak budou probíhat mnohem rychleji.

  [​IMG]  Otvírejte truhly
  Když se vám podaří porazit všechny jednotky nájezdníků, získáte odměnu v podobě truhly. Tyto truhly se dají během času otvírat (vždy však pouze po jedné) a dají vám jako odměnu určitou položku. Maximální počet truhel je omezený nejvíce na tři, které můžete v jednu chvíli vlastnit. Budete-li porážet další nájezdníky a vlastnit již tři truhly, za výhru žádnou novou nedostanete. Uvnitř truhlí najdete také zkušenostní body pro vaše žoldáky, kteří díky tomu budou v následujících bojích silnější.

  Truhly se od sebe liší vzácností. To znamená, že větší truhla obsahuje hodnotnější odměnu, ale bude trvat delší čas a více námahy na její odemknutí. Chcete-li truhlu otevřít, stačí na ni kliknout. Jakmile událost skončí, nebudete moci nadále bojovat proti nájezdníkům. Zmizí také všechny získané truhly, včetně těch, které jste odemkli a ještě nestihli otevřít.

  [​IMG]

  Potulný obchodník Midas vás také daruje další odměny na základě toho, čím blíže k cíli jeho cesty se vám podaří dostat. Postup k získání další odměny můžete vidět na ukazateli vaší cesty. Mějte však na paměti, že pouze úspěšné bitvy vás posunou blíže k cíli! Pokud bitvu prohrajete, budete muset utéct a ztratíte tak část své již ušlé vzdálenosti.  Doufáme, že se vám bude událost líbit a přejeme vám hodně štěstí!
  Neváhejte nám také sdělit váš názor k události do diskuzní sekce!

  Váš DK Tým​