• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

použití katapultů a beranidel

DeletedUser

Guest
Minimalizačný počet baranou čo staviam je 213 do každého útoku potom sa ich počet iba zvyšuje....
 

DeletedUser

Guest
hm...ja to mám nastavene na 600 beranidiel :) davenjsie ked som nemal Pú tak sem jich stavil i 1100 ale ted je to jinak :))) :geek
 

DeletedUser

Guest
no ja sem doted nepouzival berany vubec ale to byla chyba.. Delam 213 beranu to staci uplne.. Beztak berani bouraj opevneni az po utoku a pak jeste virtualne snizuji pri utoku opevneni. Pokud s 213 berany sundam opevneni treba na 4, pak pri dalsim utoku je tam virtualne jen lvl2, coz je asi zanedbatelne. Radsi ´postavim nejaky kone nebo sekery.. Lepsi kvalitnejsi armada ktera trva dyl na vyrobu nez armada co je hned a je na nic..
 

DeletedUser23633

Guest
...

Já vždy stavím 500 beranu.Katapulty nestavim jsou nanic.
 

DeletedUser7531

Guest
Já vždy stavím 500 beranu.Katapulty nestavim jsou nanic.

To jsem si taky myslel dokud jsem nehrál svůj první speed....

Ono když nemáš ještě šlechtice a toho hejska co hraje vedle tebe potřebuješ sundat dolů, tak není nic lepšího než mu polechtat vesnici katama....

[SPOIL]
screens1.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Po útoku ;) Tedy přesněji - před útokem je "jako by" zbourají - nejvíce o polovinu (záleží na počtu beranidel), ale fyzické zbourání následuje až po útoku. Ovšem k fyzickému zbourání dojít samozřejmě nemusí ...

Viz. ZDE

no já to právě myslel jakože když jde armáda s beranama tak útočí jakoby po zničení hradeb
 

DeletedUser

Guest
Ovšem po útoku armády se hradby jako by zase o trochu vystaví, když to tak řeknu.
 

DeletedUser22162

Guest
Ja mam v jednej vesnicke 2526kataputov a pouzivam ich spolocne s paladinom so zbranou:

Aletheiany výstražné ohně

Zvýší škody katapultů v útoku o 100% a v obraně desetinásobné zvýší.

Pouzivam ju ako podporu pre dobite vesnice na uzemi nepriatela.Vyhodou tejto formacie je nielen jej sila,ale aj rychlost,nakolko sa katapulty(30 Minut pro políčko ) prispososobia rychlosti paladina(10 minut pro políčko) na CS12
 
Nahoru