• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

použití katapultů a beranidel

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Diktator Miloš: Záleží zejména na tom, jaké vojsko je ve vesnici. Pokud tam není žádné vojsko, tak i se 100 beranidly zničíte hradby z 20 na 0, pokud tam je ale několik plných selských dvorů, tak se může stát, že i s 1.200 beranidly nesnížíte hradby vůbec či jen o jeden, dva stupně.

Btw. Já osobně jsem toho názoru, že by beranidel mělo být 300 - 800. Na mém aktivním světě jsem jich využíval 300.
 

DeletedUser

Guest
BTW: do prázdné vesnice mám ten dojem stačí více útoků s celkem méně než 100 beranidly.
 

DeletedUser

Guest
Používal jsme také 350 ale jelikož mi zástup všechny utoky vymlátil a získal mi new vesnice( moc mu děkuji) tak nyní používám jich 500 ;)
 

DeletedUser24052

Guest
.

čím dýl jsi ve hře tím víc stavěj beranidel.
Ze začátku stačí 200, po té musíš přitvrdit,protože i podpory bývají na razantně vyšší urovni.
Někdy hráč vesnici nevybije ani s 50ti útoky na jednu vesnici ( s několika tisícy beranidel )
 

DeletedUser15934

Guest
Ja osobne pouzivam 300 az 400 beranidel ale neni to pravidlo a muze se stat ze jich je obcas i 500 a vic.
Nazory jsou ruzne a nekdo rika ze staci do utoku 250 beranidel cim do utocne formace vmesti vice seker a koni ale za jaku cenu ???
Za cenu casu ktery bude vojsko stat ve vesnici..
Spocitejte si za kolik se vyrobi 250 beranidel a za jaky cas 6000 seker a nebo 3000 koni.
Vysledek bude takovy ze budete mit postaveno 250 beranu a na Konskou silu a sekerniky si jeste budete muste dlouho pockat.
Proto se neoplati na beranech setrit a dat do stavebni rady klidne 400 az 500 ks.
Intuice mi rika ( po mnohych bojech ) , ze idealni pocet je nekde mezi 350-450 ks do kazdeho Utoku.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
alexistech: Souhlasím. Když už jsme u té rychlosti, nejrychlejší útočná armáda se skládá z cca 800 beranidel. Už jsme to počítali, ale myslím že 800 beranů v útoku zase ubírá síle vojska, která v něm je.
 

DeletedUser

Guest
záleží zda to je na blízký nebo dálkový útoky. pokud na dálkový na několik dní tak sem zjistil je dobrá kombinace 300-400 beranů+ 300-400 katů. na blízko je fajn 450 beranů a do 50 katů s palbou na nádvoří
 
Nahoru