• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prémiové body

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40865
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40865

Guest
Dobrý den,
měl bych prosbu, DK hraji skoro 4 roky na různých účtech nejvíce u srdce mě zůstával účet Barten. Na něm jsem měl různé nepřátele tak jsem od něj opustil a založil si nový a stávající Bartes.
Teď k mému problému na prvním zmiňovaném účtě mám prémiové body 200PB, které jsem dostal za službu DK, ale jelikož ten účet je nepoužívaný chtěl bych je převést na účet Bartes myslíte, že by to nějak šlo zařídit ?

Předem děkuji za odpověď .
S pozdravem
Bartes
 

DeletedUser25387

Guest
Bohužel prémiové body nelze přeposlat. Proto doporučuji jedno hráčské jméno.
 

DeletedUser40865

Guest
Aha

Sakra... :/ Kdyby to okolnosti dovolovali tak mám jeden účet, ale musel jsem změnit a teď toho budu litovat ... jak by se to hodilo ... :/
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel, pokud bychom povolili přeposílání těchto bodů, dalo by se s nimi velice obchodovat a hráči, kteří mají více účtů, by na tom mohli hodně vydělávat. Body jsou skutečně určeny jen pro přímou spotřebu daného hráče/účtu.
 

DeletedUser40865

Guest
Kdyby

A kdyby jste zkontrolovali moje jméno převedli je a pak mě je zase zablokovali nešlo by to ? Opravdu je to pro mě dost těch 200 PB na to aby jen tak padli... :/ :) Vím měl jsem hrát jen jeden účet ale bylo to složité zapomněl jsem heslo tak jsem si založil nový přišel jsem na něj ale už jsem tam nešel pak jsem zase chvíli hrál na sv. 27 tam jsem se rozhádal s pár lidmi tak jsem ten účet dal radši do ústraní ale prostě mrzí mě to...:)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To bohužel není možné, toto jsou body určeny jen k použití pro daný účet, který je získal.
 

DeletedUser40865

Guest
Takže lépe řečeno čekat na další svět a přejít zase na jiný účet ?:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru