• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Proč se stalo toto a kdy to opravíte?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40698

Guest
Zdar. Tak nevím proč se mi stalo toto, že jsem musel ručně udělit bezpečnostní výjimku neplatnému certifikátu jak pro hru tak pro forum? Zvláštní, že toto se mi dlouho nestalo tak nejméně půl roku a zvlášť mě to udivuje u tak velké game společnosti, že nemá v pořádku certifikáty.
[SPOIL]
pjT4BJt.jpg

6lzMlcC.jpg
[/SPOIL]

Tak ono takových chyb je víc, tak co se vlastně divím, že?:scratch

EDIT:

tak na to fakt už nemám slov, to si jako děláte zádel? nebudu pro každý svět udělovat žádnou výjimku. už toho mám fakt jako dost.

fn3XeNM.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41580

Guest
Mně se to stává, když si chci skrze twstats zobrazit profil hráče na světě, který již skončil. Nějaký neplatný certifikát *.tribalwars.fi nebo co
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Používáš připojení přes nějaký mobilní modem? Nebo nemáš náhodou špatný čas a datum? :D
 

DeletedUser40698

Guest
Používáš připojení přes nějaký mobilní modem? Nebo nemáš náhodou špatný čas a datum? :D

Mobilní modem? No fuj. Rozhodně nee, mám pravý nefalšovaný od O2 protože mám pevný pro některé velmi zaostalý internet s rychlostí down 3mbit a up 0,21mbit. Časem a datumem to také není i když kdysi v minulosti pokud byl špatný datum a čas tak nešla načíst žádná webová stránka.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
já jsem se nedávno připojil na dk a použil jsem mobil jako hotspot, dělalo mi to taky ale jen na jednom přístroji, zvláštní.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To ani není tak hrou, ale zkrátka né každý prohlížeč či síť vyhodnotí všechny naše stránky jako důvěrné. Může se ti to zobrazit i u jiných stránek, které jsou také naprosto v pořádku a bez škodlivých souborů. Označ stránku jako důvěrnou a už by se ti to nemělo zobrazovat. Mě se napři. takto stránky hry ani fóra nikdy nezobrazili.
 

DeletedUser27494

Guest
Ono zaleží i na ochraně počítače, když jsem mel po zakoupení notebooku původní AVAST na měsíc v základu, blopkovalo mi to hodne stranek i mimo DK dokonce v jednu chvili i nejake videa na Faceboooku.
Ted mam AVG nejnovejsi verzi a nic se mi neobjevuje, samozrejmne nejake stranky mi to nezovú§brazy (treba ty pro dospele) ale tam ani nechoidim s DK nemam problem!
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
:D :D nezobrazují se mi tak tam nechodím nebo jak jsi na to přišel? :rofl
Já antivir už roky nepoužívám, před tím virem "české policie" mi to stejně kdysi nepomohlo a potom jsem ho záhy odinstaloval protože akorát zatěžoval počítač vždycky když se to člověku nejméně hodilo a odesílal data bůhvíkam.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru