• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prodloužení Countdown TAJEMSTVÍ

DeletedUser21845

Guest
Zajimavé...aspon měsíc..i delší dobu...a šířit by se tajemství neměla vůbec a nebo maximálně 1 kopie (celkem na světě 24tajemství)

A s25 zde bude věky...=) to bude smažbička.

Tímto bych chtěl poděkovat DK Tymu..ještě napíšu Michaelovy zda by stěmi CZ DK nemohl trošku vícero pohnout :)
 

DeletedUser33047

Guest
Na s 24. jsem mnel tu čest a bejt součástí vítezneho kmene , nevím ale lhuta dana na tomto servru pro udržení tajemství se mne zdála Dostačující !!!!
Možná jen omezit počet členu k kmeni dejme tomu na max 50. členu
 

DeletedUser

Guest
Taky bych ocenil 3-4 týdny, ať je čas něco zorganizovat. Navíc se nebudou ti co prohrají moci vymlouvat, že byla špatně rzomístěná tajemství (nebo spíše budou moct, to budou vždycky, ale už to nebude tak relevantní :)).

No na S24 byla tajemství všechna tam, kde byli |N| . Já tam byl na K67 a tajemství nebyla zrovna nejblíž. h04* Chtělo by to aspoň jedno na kontinent, aby měli šanci i později začínající hráči.
 

DeletedUser34733

Guest
ak odhliadnem od toho, ze IG /Inno Games/ mal a ma dostatocne nastroje aj dnes na nastavenie rychlosti skoncenia sveta - a su to: 1, rychlost sveta 2, kolko aktivnych dedin /v percentach/ sa ma ovladat /ma ovladat kmen, aby vyhral/ ..... /rychlost 1 a ovladanie 80 percent dedin - je svet s hranim na dlhsieeee, ako svet s rychlostou 2 a ovladanim napr. 60 percent dedin/ .... ...je to podobne aj s time end-om pri ovladani tajomstiev... a ako dlho chcete, aby sa svet hral, resp. ako rychlo sa skoncil ... time end 48 hodin je pre velmi rychle skoncenie sveta... drzanie 12 tajomstiev mesiac pre ukoncenie sveta, ktory bude trvat niekolko rokov... 2 tyzdne je teda niekde stred... ?
p.s. zalezi od nastavenia rychlosti sveta 1,2 , pocet clenov kmena a pod.
preto sa mi tato anketa zda trochu zbytocna.... ved predsa je to na vas ako nastavite svet... rychly? pomaly ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35825

Guest
kvasa 10

ja osobne bych raci bral svet bez tech tajemstvi a kdyz se prodlouzi doba na udrzeni tak zas to bude masakr pro ten kmen protoze se na ne vrhne celej svet tak zas to bude nespravedlive a nekonecne h02*
 

DeletedUser35826

Guest
Tak na tomto svete je obmedzenejsi pocet ludi v kmeni,tak uz to to moze stazit. A to ze sa tak rychlo skoncil,vsak predsa, ked nejaky kmen vezme tajomstvo a vidia,ze ich uz par ma nemusi cakat kym ziskaju posledne a potom plakat,ze to nestihli. Je to proste iny typ sveta.Nemyslim,ze by to bolo zle nastavane,alebo doba kratka,len asi ludia necakali,ze sa to moze takto rychlo skoncit :)

Ak to date na mesiac koncim na tomto svete,lebo v kmeni moze byt 25 ludi a ubranit sa mesiac pred celym svetom je dost huste :)
 

DeletedUser34733

Guest
a tak sa teda pytam naco? a preco su tajomstva?
nastroje na nastavenie dlzky trvania sveta boli aj pred zavedenim tajomstiev....a nastavenie tajomstiev, time end-u, pocet clenov kmena na svete s tajomstvami je opat len nastavenim sveta.... ... s pomalsim, rychlejsim koncom ...
 
Nahoru