• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Projekt vytvoření top kmene!!!

DeletedUser

Guest
Zdravim,

chtěl bych na tomto světě zkusit vytvořit naprosto bezkonkurenční kmen jen z top hráčů co to hrát umí a věnují hře čas!
Koukněte se na obvyklé složení kmenů, 1 - 5 dobrých hráčů má výrazně více bodů, lepší armádu a více zkušeností. Věnují hře čas a ovládají ji. Naopak zbytek je většinou průměr, kteří nejsou špatní, ale ne nejlepší a nebo slabší hráči brzdící kmen.

Moje představa o "ultimátním" kmenu je taková, že by se při náboru nevynechali jen slabí hráči s časem pár minut denně, ale rovnou všichni co prostě nehrajou jak o život!!!

Nábor hráčů by byl pouze z top 150 - 200, další podmínkou by byl týmový duch, silná armáda založená hlavně na obraně a somozřejmě nějaký ten skill.

Nejlepší hráči z různých kmenů v jednom jediném!!!

Tento kmen by neměl žádné fórum o tomjak se co ve hře dělá, prostě jen pro zkušené hráče s těmi nejvyššímy ambicemy!!!

Co si o tom myslíte? Měl by někdo z top hráčů zájem zůčastnit se něčeho takového?
Ve hře jsem již oslovil pár hráčů, kteří by mohli mít potenciál, 2 sepřidali rovnou a dalších 6 přislíbilo účast, pokud se kmen rozjede. (podmínkou je že budou splňovat tyto náročné podmínky)

Pokud máte někdo zájem se dozvědět více, nebo se po dokázání svých dovedností, nebo alespoň nazkoušku přidat, neváhejte mě kontaktovat ve hře pod nickem "paranoidandroid", nebo zde ve fóru.

Paranoid
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2027

Guest
Myslím, že s tímhle nemáš moc šancí na úspěch. Možná před startem světa. Teď možná seženeš pár elitních hráčů, ti však budou rozházení po celé mapě, takže k vzájemné spolupráci dojde jen těžko.
 

DeletedUser

Guest
Já si naopak myslim, že je možná ještě brzo. Jak teď, nebo dokonce před začátkem hry poznám dobrýho hráče? To že to o sobě někdo napíše ještě neznamená, že to je je pravda.
Co se týče roztroušenosti, tak tady souhlasim jen napůl. Nejde aby z deseti hráců byl každej v jinym konci mapy, ale je lepší mít od sebe přeci jen větší rozestup než mívaj běžný, průměrný kmeny a to nemluvim kmenech, který přijmou všechny hráče jen jednom až dvou kontinentech a pak si konkurujou navzájem... Rostou pak jen ti na okraji týhle aliance.
 

DeletedUser

Guest
náš kmen je složen z elity.
to co tady píšeš je blbost a nikdy to nevyjde.:cool
 

DeletedUser

Guest
náš kmen je složen z elity.
to co tady píšeš je blbost a nikdy to nevyjde.:cool

I kdyby tomu tak bylo, tak je vidět obrovský rozdíl. Tento hráč se aspoň snaží, kdežto ty mu práci haníš, aniž by měl k tomu pádné důvody.
Takže příště si nech podobné připomínky pro sebe nebo aspoň k tomu napiš nějaký dobrý důvod, protože takto je tvůj příspěvek bezcenný.
 

DeletedUser24766

Guest
Koukam ze se tady objevilo dost novych tvari:)Projekt top kmene je jaksi 2 dny po startu trosku brzo.Na svete 16 jsme chteli top kmen zalozit a defakto jsme ho udelali ale jen v zacatcich hrani,jenze diky mych real problemu to slo jaksi nekam.Ted jsem zjsistil ze se rozbehl novy svet,problemy vyreseny takze me tady mate znovu:)Akorat me mrzi ze nekdo zabral stary nic kmene.
 

DeletedUser12943

Guest
LoL kokosi ani jim tu nepiš :-D je to pravda bohužel sme elita :-D když šlo na kokoska několik tisíc útoků a zabrali mu jen 2 vesnice po 1500 bodech na to že jich mněl okolo 900 si myslím že je borec :) njn mi všichni sme lamy :-(
 

DeletedUser

Guest
I kdyby tomu tak bylo, tak je vidět obrovský rozdíl. Tento hráč se aspoň snaží, kdežto ty mu práci haníš, aniž by měl k tomu pádné důvody.
Takže příště si nech podobné připomínky pro sebe nebo aspoň k tomu napiš nějaký dobrý důvod, protože takto je tvůj příspěvek bezcenný.
toto je veřejné forum tudíž si sem můžu napsat co chci
a pokud tobě jako Moderátorovi fóra přijde příspěvek bezcenný tak ho smaž a nepiš další bezcennosti. Díky

Už jen podle toho jak tu vystupuješ musíš jistě patřit do elity.. (ironie)
vystupování na tomto foru nemá nic společného se zkušenostma ve hře.
I ten největší negramot ti může předvést taktiku boje nad kterou budeš jen valit oči.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28785

Guest
koukám, že když tu napíše někdo kdo je znám jako elita tak se hned střetne s odporem, protože ho lidé ještě nepoznali...
 
Nahoru