• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Projekt vytvoření top kmene!!!

DeletedUser

Guest
Ano je hodně dávno, ale to že jsi lamařil na tom trvám... A nejdříve si pečlivě přečti své příspěvky a potom piš, že píši z cesty...
 

DeletedUser

Guest
čtu si své příspěvky a nikde jsem nic takového nepsal..
máš trochu pravdu .. S16 mi nebavil a hrál jsem ho jen okrajově vyjímka byla když milan potřeboval zástup a já mu pomáhal na jeho účtu farmit .. to jsem hrál S16, ale ne na svém...
 

DeletedUser

Guest
"Velebnosti uz se perou" :)

bane, necham toho rypani do ostatnich na foru :hi

ale bavi mne sledovat jak nejaka akce vyvola reakci hihi :cool

...za to se terdy vsem omlouvam a zdejsim žadatelum preji, aby nalezli co hledaji :bye
 

DeletedUser

Guest
akorat mne mrzi, ze po takove publicite se zdejsi majitele vlaken ani neozvou . proc to tady teda zkladali :(
 

DeletedUser

Guest
:D mu to tady zaspamujeme :))

myslis
dobÝt vesnici

nebo
dobÍt vesnici ?
 

DeletedUser

Guest
Sire ty většinou naženeš strach nepříteli přes správy a tak ji dobYješ, ale když nepřítel škube tak ji dobIješ vojenskou silou... :)
 

DeletedUser30958

Guest
dohadování

akorát se zde zbytečně dohadujeme o blbostech a nic k věci kmene se tu neřeší nevím jestli to na foru má cenu když někdo chce pomoc tak napíše zprávu a když není daleko tak mu vždy pomůžu a to samé čekám od ostatních jinak kmen nemá cenu a je to i se slabšíma hráčema není to jen o elitě pár vyvolených sami sebou
 

DeletedUser

Guest
akorát se zde zbytečně dohadujeme o blbostech a nic k věci kmene se tu neřeší nevím jestli to na foru má cenu když někdo chce pomoc tak napíše zprávu a když není daleko tak mu vždy pomůžu a to samé čekám od ostatních jinak kmen nemá cenu a je to i se slabšíma hráčema není to jen o elitě pár vyvolených sami sebou


tAK SE BAVTE SLUŠNĚ ;)
 
Nahoru