• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

První kostel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38275

Guest
Tak, jelikož hraji na serveru 31 kde je v nastavení zahrnuta funkce - kostel tak se chci zeptat na toto - Je možné zbourat První Kostel a následně ho postavit v jiné vesnici a takhle si ho "potenciálně" přesouvat tam kam by se mi to hodilo ? Tzv. tam kam potřebuji útočit, popřípadě kde jsem dobyl novou vesnici a potřebuji rychle víru kostela atd.

Podle toho co jsem četl, tak by tohle mělo být naprosto v pořádku a mělo by to takhle jít. Ale přeci jen, raději se ptám, abych si ho nezboural a nepodělal si to:)

Ještě mám dotaz, jak dlouho se První Kostel opět staví ?

Doufám, že dotaz jste pochopili a někdo mi jasně a srozumitelně odpoví :) .
 

DeletedUser25426

Guest
Pokud už nemáš postavený další kostel, můžeš první kostel zbourat a postavit jinde - nároky na místo v seláku a suroviny jsou nepatrné ;)
Stavba, stejně jako demolice trvá cca 2 minuty, podle stupně HB.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Testoval jsem to, a ze začátku světa to tam bylo jinak. Ale mohla to být chyba. Prověřím to.
 

DeletedUser25426

Guest
Nemusíš prověřovat... Zapoměl jsem jen napsat, že aby šel první kostel zbourat, musíš mít alespoň dvě vesnice...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru