• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

reand12

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40871
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40871

Guest
je škoda že je dán rozsah básně max 2 strofy... nevyzní to tak dobře :/ jinak je to na melodii jingle bells :D
 

Přílohy

  • divoké kmeny 2.jpg
    divoké kmeny 2.jpg
    68,5 KB · Zobrazení: 71

DeletedUser34317

Guest
Jsi to mohl dát na něco českého, ne na americkou s...
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Obrázek nekvalitní a poskládaný z různých her.
Hlavní refrén vykradený.
Angličtina špatná (chyby ve významu, pořadí i psaní slov).
Báseň se pořádně nerýmuje, zcela zakrývá šedou barvou část obrázku.

-> výsledek špatný
(takhle pak asi zkritizuji ještě pár dalších, aby v tom jeden člověk nebyl sám :D)
 

DeletedUser33829

Guest
tantalena zase tvrdě šije, ale po právu, nechápu proč tu dává rozmazaný obrázek, a když udělá básničku v angličtině, tak si myslí že asi vyhraje?
Jen bych přidal, že v té písničce jsou verše krátké, on je má moc dlouhé, aby mu to vycházelo na tu melodii, tak tady jeden verš odpovídá 2 veršům v té písničce.:D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
No, ten obrázek se opravdu nepovedl a mimochodem je na fóru preferována Čeština a Slovenština, Angličtina je pouze tolerována v případě hráčů z jiných států.
 

DeletedUser34317

Guest
Ale tak angličtina, proč ne? Kdyby to bylo kvůli jiné záležitosti.

Ale na vánoce? Už tak všude slyším různý americký patlaniny se Santou.

My máme Ježíška a tak by to mělo zůstat.
 

DeletedUser37060

Guest
no, dúfam že to je ukážka ako sa to nemá :scratch
 

DeletedUser38375

Guest
Hodnocení:

Hele nic moc čekal sem něco víc obrázek rozmazaný
z mnoha her je neupravený je to na googlu..
práci sis s tím moc nedal ...
podle mě tak max 2 minuty :(
 

DeletedUser40871

Guest
děkuji za kritiku

zdravím všechny

hezká kritika tady :)) to že je nekvalitní obrázek to uznávám,jenže s tím nešlo moc co dělat když jsem ho potřeboval zvětšit... za druhé stažený z googlu je proto,že opravdu nevím kde mám sehnat obrázek s vánoční tématikou aby obsahoval ještě DK...
další věc nechápu co máte proti angličtině... v podmínkách soutěže nebylo,že to musí být napsáno česky nebo slovensky... já si zvolil angličtinu,protože napsat básničku v češtinu umí snad každý( když je Čech)
špatně zvolená slova a špatný slovosled??? tak to si opravdu nemyslím stejně jako to,že se mi to nerýmuje, ale to už je věc vkusu :)
Že je hlavní refrén ukradnut? ukradl jsem 4 slova v každé strofě...
A že jsem si s tím nedal práci? max. 2 minuty?? no možná by jste se divili,ale není to tak jednoduché a zabralo mi to celkově cca půl hodiny...

v očekávání mnohem lepších výtvorů

reand12
 

DeletedUser33829

Guest
Já bych řekl, že vytvořit koledu v češtině je problém.:mocking Když se dívám na ukázku a měl být tak kritický při posuzování češtiny, jak tantalena Tvojí angličtiny, tak tam mají taky chybu. Ať si vzpomínám, jak si vzpomínám, tak sloveso zívat nemá v žádném tvaru tvar „zívaj“.:pardon V moravských dialektech daný tvar může být imperativem v jednotném čísle, leč to by tam do toho textu nesedělo, a pak spisovně je to zívej, tam je to jako třetí osoba mn. č. času přítomného, leč slovesná třída dělá má tvary -ají, to jsou čecháčkové moresy odtamtud odstraňovat poslední písmeno.:D

A to tedy neřeším, jestli ty sklady jako zívají hlady ve smyslu činnosti nedostatku kyslíku, nebo jestli by spíše neměly vzývat jako naříkat. Tedy podle mě by tam mělo být vzývají.:pardon
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru