• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ritier alex - Ritierou rád.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35385
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
100 slov
Rýchli ritier raz ráno rýchlo rúbal rekordnou rýchlosťou do ritierského rádu REVOLUTION Rudolfa Roznera. Ritier raz Rudolfovi Roznerovi rozbil rekonštrulovanú relikviu.....naokolo robustní rev Rudolfa......"ritieeeeer". Rudolf rázne rozhodol. Ritier rup z Rudolfového rádu REVOLUTION rezkou rýchlostou skrz rinčajúcej rampy. Ritierovi raz po roku radila rozumná Rastislava Repková rodená Rúfusová. Ritier radi Rastislavi Repkovej rodenej Rúfusovej rozumne robyl popri Rúfusovho rodu. Ritier s radou renovovaného ritierského rádu RIEPOLIS v razantne rýchlom rozvoji rekrutoval RIEPOLISANOU. Ritieroví Riepolisania s Rúfusovím rodom rýchlo, rafinovane rozbili rád REVOLUTION Rudolfa Róznera. Ritierov rád RIEPOLIS popri Rúfusovom rode, s Rastislavou Repkovou rok po roku rýchlo rástol.

[SPOIL]Konečne to mám po 3och hodinách hotové.:yeah[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Je to zatím mimo soutěž, ještě není osmého - do té doby mohu skrýt, jestli souhlasíš. Ale měl by jsi si opravit citoslovce na jiné písmeno než R - ta povolena nejsou. Jen spojky a předložky. Místo bum - třeba rup a nevím, jaký by byl překlad slova řach.
 

DeletedUser33829

Guest
Mně se ta básnička obsahově líbí.:yeah

Škoda jen, že je tam dost slov co nezačíná na R, ale tak podmínky to splnilo.:greatNějaká dvě citoslovce nestojí za řeč.:mocking
 

DeletedUser19739

Guest
Špatné to není, ale... Rytíři, ty spojlery s vysvětlením...? Myslíš, že jsme pitomí?:)
 

DeletedUser35385

Guest
No už som to všetko nejako opravil. Ale ajtak si myslím že je to doteraz najslabšie dielo:cry
 

DeletedUser35385

Guest
Pepo-písanie.
102 slov
Pepo písal pekne pani papučovej na papier pekným perom. "Perfektne Pepo" povedala pani papučová. Pepo povzdichol, pochvala sa mu páčila. Prišla pani Punčochová Pepo Pepíček poď preč. Pepo prve premíšlal čo porábať s písaním. Pondelok prišiel k pani papučovej preferovať písanie. Pepo píše. Pekné Pepo potvrdila pani Petra Petržlenová. Potom povedala "Pepo píš pentagram". Pepo prve písal pentagram. Paráda povedali pani Papučová, Pančuchová, Petržlenová, pán predseda pisatelstva prvokostolový. Padalo plno pekných pochvál pre Pepíka. Pepík pozdvihol pero. Povedal "pôjdem za pisatela, pekne píšem prečo porozmíšlať." Pepík pepíček popri pisatelstvu pomáhal pribrzdením pekne pomáličky písať. Pepík písal poviedky. Pekné prachy podostával pre písanie.

[SPOIL]Tak táto mi trvala len zo 20 min super:cool[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tak se rozhodni, se kterou chceš soutěžit - vzhledem k tomu, že tam máš zmínku o prvním kostelu. A také pero se dá uznat, jak by jinak psali listiny a navíc ho má šlechtic na baretu.

snob.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru