• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rozdílné časy fora

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40698

Guest
Můžete prosím opravit časovou zónu fora tak aby i po odhlášení ukazovala
Všechny časy jsou
GMT +2.
Nyní je 00:22.
?


Protože pro nepřihlášené se čas zobrazuje špatně a to pořád o hodinu pozadu ve formátu:
Všechny časy jsou
GMT +1.
Nyní je 23:23.
Dost to mate.
Nevěděl jsem kam toto téma přesně zařadit, tak prosím když tak o přesunutí do správné sekce. Díky.
 

DeletedUser33829

Guest
Dobrý nápad. V době letního času fórum ukazuje zimní čas nepřihlášeným čtenářům a jelikož trvá 7 měsíců, tak to povětšinu roku ukazuje špatně, proto by bylo dobré, kdyby fórum ukazovalo správný čas i lidem nepřihlášeným.:great
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za upozornění! Opravil jsem to, nyní by se měl i po odhlášení zobrazovat správný čas...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Taky by to chtělo, aby bany na fóru vypršely přesně v ten čas, kdy mají. Protože pokud vím, tak můj ban mi vypršel o dost minut v jiný čas, než v kolik mi to ukazovalo.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To těžko teď prověříme, ale pokud to byl o něco jiný čas, tak to asi neovlivníme, to už je pak asi chybou vBulletin fóra.
Uvidíme příště, zda to tak opravdu je. Jak tě tak znám, tak to určitě budeš moci ještě někdy otestovat. ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Bany nekončí přesně, to už je tu známo dlouho, ale když jsi měl blokaci na měsíc, tak těch pár minut, desítek minut už máš jedno, ne?:pardon
 

DeletedUser40698

Guest
Může se prosím zase upravit ten čas fora aby ukazoval stejně jak při nepřihlášení tak i po přihlášení? Tedy aby při návštěve bez přihlášení ukazoval zimní čas? Je to takové nezvyklé aby vnitřní čas běžel normálně a měl Všechny časy jsou GMT +1. Nyní je 23:22.
a externí měl : Všechny časy jsou GMT +2. Nyní je 00:22.

Díky
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Upraveno! Díky za připomenutí...
 

DeletedUser40698

Guest
Díky, opravdu pro některé to může být pouhá banalita, ale některým to tak nepřipadá.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Však to je v pořádku. Bohužel se to nemění automaticky, takže až bude opět změna na letní čas, klidně do mě "kopni" a připomeň se, kdybych na to zapomněl. :pardon
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru