• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rozloučení s Kozmiczem

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305

3293.jpeg

Vážení hráči,

dovolte mi, abych vám napsal jedno důležité oznámení, které jsem připravoval již několik týdnů a nad kterým jsem dlouho přemýšlel. A dnes - po novém roce a po spuštění mého posledního světa - jsem se konečně odhodlal jej zveřejnit. K Divokým kmenům jsem se připojil v listopadu roku 2007, nejprve jako hráč, později jako člen týmu a následně jsem přebral pozici Community Managera a stal se vedoucím českého týmu. Tuto pozici jsem zastával více jak 10 let a Divoké kmeny tak byly velkou součástí mého života. Ovšem, nic netrvá věčně a já věděl, že jednoho dne nastane i můj den, kdy předám kormidlo hry někomu jinému. Divoké kmeny jsou skvělou hrou, avšak po 10 letech mého působení v čele této hry už vnímám, že naše komunita potřebuje nový impuls. Někoho, kdo přinese nové nápady, oživí komunitu, změní některé již zavedené standardy a zkrátka posune hru opět někam dál.

Rok 2024 pro mne bude zlomový v mnoha ohledech, zejména v těch pracovních, kde mne čekají nové výzvy, kterým chci věnovat maximum svého pracovního času. A samozřejmě také rodina, kterou bych chtěl v tomto roce rozšířit o jednoho člena. :)

Od InnoGames neodcházím, budu se i nadále věnovat svým povinnostem Community Managera u hry Rise of Cultures, takže pokud mne chcete zastihnout, neváhejte mne kontaktovat tam (přes support a nebojte, tam bany nerozdáváme :D)

Během ledna opouštím pozici Community Managera Divokých kmenů, ale nebojte - tuto pozici bude zastávat někdo nový, což vám určitě v nejbližší době oznámíme!

Díky všem, které jsem měl možnost potkat a pevně věřím, že se naše cesty v budoucnosti ještě setkají. Buď v jiné hře a nebo na nějakém budoucím srazu hráčů Divokých kmenů, kam rád přijedu vás pozdravit!

Hodně štěstí!
Kozmicz​
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru