• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rozměry profilového obrázku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nazdar. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nevíte maximální rozměry profilového obrázku. Nejlépe v pixelech - šířka × výška.

Díky.
 

DeletedUser

Guest
Pokud máš na mysli profilový obrázek zde, na fóru, tak maximální velikost je 100 na 100 pixelů.
Mimochodem ... je to tam uvedeno
 

DeletedUser

Guest
Jé pardón, zapomněl jsem uvést, že to myslím na hře :)

Automaticky to tam zmenšuje, takže ani nevím jak bych mohl přijít na to, kolik tam je max, nebo v jakém poměru to tam dát, abych využil plný potenciál :D
 

DeletedUser

Guest
Jó, tak tyhle dva topicy jsem si taky dokázal najít, ale pokud jsi pochopil na co se ptám a na co se ptají oni, tak by ti mělo dojít to, že jsi mi vlastně nepomohl.

Já potřebuju buď rozměry v px šířka × výška (př. 300×200) nebo poměr stran šířka:výška (př. 3:2)
 

DeletedUser

Guest
Pokud si vše umíš najít, nač pak dotaz? :)
Všichni včetně hráčů se snaží poradit co nejlépe a v co nejkratší době. To jen na okraj. Willibalda z toho nevyjímaje.

Jak jsi se už dozvěděl, v současné době po aktualizaci už hráč není o max. velikosti obrázku informová, neb je obrázek velikostně automaticky upraven.
Ne každý zde je grafik, tudíž nemusí vůbec vědět, o co ti jde. Ber to prosím na zřetel.

Prozradím ti, že původně byla velikost obrázku nastavena takto: 240x180

:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Díky, vyzkouším.

/edit: Odpovědět dvěma topicy, které se nezaměřují na téma, aniž by napsal půl slova mi přijde jako arogance. Proto jsem odpověděl tak, jak jsem odpověděl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Hmm, dal jsem ti sem jediný dvě zmínky, co jsem na podobný téma našel - pokud to považuješ za aroganci, tvůj problém.

[SPOIL]Za dobrotu na žebrotu... :shock[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Za aroganci bych to nepovažoval v případě, že by jsi k tomu napsal něco ve smyslu, že ses snažil něco najít, snad to pomůže.

Ale když sem prskneš jen tak 2 linky, tak já v iluzi toho, že jsem hledal blbě si je otevřu a zjistím, že to je to, co jsem už viděl a nepomohlo mi to.

Pokud si pořádně nepřečteš, na co se tázající ptá, tak vlastně odpovídáš zbytečně. To je to samé, jako nemá cenu se pokoušet poradit, pokud odpověď nevíš.

Prostě pokud se tu objeví 2 linky, tak mi to přijde tak jako že tady to máš, příště zkus prohledat fórum.

Jinak to neber jako za dobrotu na žebrotu, ale vesměs si mi ničím nepomohl ani mě neposunul dále. Snad chápeš jak to myslím.

Díky alespoň za snahu..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Je vidět, že na DK fóru nejsi moc "doma". Jinak by sis toto vůči Willibaldovi odpustil, on se snaží pomoci vždy, ale okázalým projevům o své pomoci se vyhýbá. Řídí se pravidlem - stručně, jasně, věcně ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru