• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rozvíjení věty

DeletedUser5389

Guest
Viděl jsem, jak vysoký mohutný starý uschlý strom stojí u strašidelného temného lesa plného jedovatých zelených smradlavých hub a zlých duchů žijících v korunách vysokých stromů a živících se kořínky drobných modrých rostlin a malými neposlušnými dětmi, které šly hledat zelené borůvky a jahody.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Viděl jsem z rozhledny, jak vysoký mohutný starý uschlý strom stojí u strašidelného temného lesa plného jedovatých zelených smradlavých hub a zlých duchů žijících v korunách vysokých stromů a živících se kořínky drobných modrých rostlin a malými neposlušnými dětmi, které šly hledat zelené borůvky a jahody.
 

DeletedUser28016

Guest
Viděl jsem z rozhledny, jak vysoký mohutný starý uschlý strom stojí u strašidelného temného lesa plného jedovatých zelených smradlavých hub a zlých duchů žijících v korunách vysokých stromů a živících se kořínky drobných modrých rostlin a malými neposlušnými dětmi, které šly hledat zelené borůvky a pravěké jahody.
 

DeletedUser

Guest
Viděl jsem z nové rozhledny, jak vysoký mohutný starý uschlý strom stojí u strašidelného temného lesa plného jedovatých zelených smradlavých hub a zlých duchů žijících v korunách vysokých stromů a živících se kořínky drobných modrých rostlin a malými neposlušnými dětmi, které šly hledat zelené borůvky a pravěké jahody.

¨
BTW: a teď někdo udělejte rozbor věty :D
 

DeletedUser

Guest
Viděl jsem z nové dřevěné rozhledny, jak vysoký mohutný starý uschlý strom stojí u strašidelného temného lesa plného jedovatých zelených smradlavých hub a zlých duchů žijících v korunách vysokých stromů a živících se kořínky drobných modrých rostlin a malými neposlušnými dětmi, které šly hledat zelené borůvky a pravěké jahody.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Viděl jsem z plošiny nové dřevěné rozhledny, jak vysoký mohutný starý uschlý strom stojí u strašidelného temného lesa plného jedovatých zelených smradlavých hub a zlých duchů žijících v korunách vysokých stromů a živících se kořínky drobných modrých rostlin a malými neposlušnými dětmi, které šly hledat zelené borůvky a pravěké jahody.
 

DeletedUser

Guest
Viděl jsem z pevné plošiny nové dřevěné rozhledny, jak vysoký mohutný starý uschlý strom stojí u strašidelného temného lesa plného jedovatých zelených smradlavých hub a zlých duchů žijících v korunách vysokých stromů a živících se kořínky drobných modrých rostlin a malými neposlušnými dětmi, které šly hledat zelené borůvky a pravěké jahody.
 

DeletedUser

Guest
Viděl jsem z pevné plošiny nové dřevěné rozhledny, jak vysoký mohutný starý uschlý strom stojí u strašidelného temného lesa plného jedovatých zelených smradlavých hub a zlých duchů žijících v korunách vysokých stromů a živících se kořínky drobných modrých rostlin a malými neposlušnými dětmi, které šly hledat zelené borůvky a pravěké lesní jahody.
 

DeletedUser

Guest
Viděl jsem z pevné plošiny nové dřevěné rozhledny, jak vysoký mohutný starý uschlý strom stojí u strašidelného temného lesa plného jedovatých zelených smradlavých hub a zlých duchů žijících v korunách vysokých stromů a živících se kořínky drobných modrých rostlin a malými neposlušnými dětmi, které šly hledat chutné zelené borůvky a pravěké lesní jahody
 

DeletedUser28016

Guest
Viděl jsem z pevné plošiny nové dřevěné rozhledny, jak vysoký mohutný starý uschlý strom stojí u strašidelného temného lesa plného jedovatých zelených smradlavých hub a zlých duchů žijících v korunách vysokých stromů a živících se kořínky drobných modrých rostlin a malými neposlušnými dětmi, které šly hledat chutné i nechutné zelené borůvky a pravěké lesní jahody
 
Nahoru