• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Schování surovin před útokem do tržiště??

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36844

Guest
Ahoj,
takže za prvé: v tomto fórku se moc nevyznám, takže snad píši dobře :D
za druhé: pokud můj dotaz je někde zde na fórku, předem prosím o odkaz, příp. lock.. :)

můj dotaz:
když po mně jde útok, je jasné, že si musím schovat surky, uhnout s vojskem atd.. surky se dají schovat do budov, do vojska, ve skrýši.. ale co takové tržiště? já si pamatuji, jak jsem před půl rokem hrála na S30, kde jsem si schovala surky do tržiště, jenže oni mi je vyrabovali... JENŽE: nejsem si jistá, jestli má paměť slouží dobře, proto bych byla ráda za to, aby se k tomuto vyjádřil někdo zkušenější,.. prostě když dám surky do tržiště, může mi je vykrást? někdo totiž říká že ne, ale já myslím opak..

zatím jsem to nikde nenašla, proto budu ráda za každou odpověď,..
díky, smuffi.. :)

e: to schování myslím tak, že to dám jako nabídku... a že to zatím nikdo nepřijal.. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Ahoj, jsem schopný ti poradit, pokud dáš na tržiště surky tak ti je bohužel vyrabují takže na tomhle principu tržiště nefunguje.
Ale jak jsi položila tenhle dotaz napadlo mně něco jiného,

Příklad: dal jsem na tržiště 800 dřeva, kapacitu úkrytu mám 1000 surovin, ve skladišti mám 200 dřeva, jde útok, vyrabuje my surky z tržiště a nebo těch 800 budou považované za ukryté?

Taky díky za reakci zkušenějších :D
 

DeletedUser36844

Guest
děkujii :) takže má paměť funguje zatím dobře :D

jinak když to je tedy tak, že ty surky v tržišti fungují tak, jako bys je měl normálně ve vesnici, tak by ti skrýš teoreticky měla ukrýt i těch 800 v tržišti... jinak by to byla blbost :)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
no kdo ví jestli se to na surky které by se do kapacity úkrytu vešli ale jsou na tržišti vztahuje, ale čekal bych že by se měli ukrýt, uvidíme :).
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, suroviny by skutečně měly být ukryté.

Pokud chcete před útokem schovat suroviny a je na daném světě již volné rozesílání surovin, je nejlepší možnost je poslat do nějaké vesnice a následně hned stáhnout zpátky. Suroviny na cestě vyrabované nebudou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru