• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sdílené připojení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já osobně moc nechápu smysl tohoto tématu.
Pravidla chápu tak, že důležité je, aby na 1 světě hráč neměl více než 1 účet a když hráč na jednom světě zastupuje jiného na tom samém světě, musí to udělat přes ZvD a tyto 2 účty nebo účty několika lidí hrající z 1 IP adresy (nezáleží na počtu počítačů či počtu účtů na počítačích, ale jen na počtu lidí a jejich herních účtů a zásahu do cizích účtů) se nesmí ve hře ovlivňovat obchody se surovinami, koordinovanými podporami a útoky apod.
Byť pravidla hovoří jinak než tato kurziva, já osobně nepovažuji znalost hesla jako takovou za problém. Lidé mohou navzájem znát svá hesla, ALE toho nesmí být zneužito k přihlašování se na cizí účty.
Také nepovažuji za závažný problém, když je jeden účet přes heslo zastupován někým, kdo na daném světě vůbec účet nemá. Ono je tohle ale jakýmsi předstupněm duálu, o němž si mimochodem myslím, že na světy prostě odjakživa patřil a patří, neříkám, že to mám rád nebo že já sám někdy tímto způsobem hrál, ale toleruji to.

Ale to nekurzívové je, předpokládám, pravda, a snad to tak vnímá každý. Konkrétní případy lze asi těžko vyřešit. A to nesmyslím jen tady na fóru. Vždycky existují tvrzení a důkazy pro a proti. A je pak těžké hledat pravdu. Když jsem byl kdysi dávno v supportu, v mnohém jsem důvěřoval hráčům. Někdy to bylo správné, někdy ne. A dokud si lidé budou lhát nebo za každou cenu proazovat své zájmy a myslet každý jen na sebe nebo na svou pověst, prostě se nemůže změnit ani to, že mnoho hráčů bude potrestáno neprávem a mnoho naopak trestu unikne. A to se zdaleka netýká jen SIP.

Změna v pravidlech je trochu složitější proces a pokud by došlo ke změně pravidel, chtěli bychom se zaobírat každým bodem, který v pravidlech je, zda je dost srozumitelný a jasný.

Není to tak úplně pravda. Stejným způsobem, jako bylo vytvořeno rozšíření pravidel pro speed kola, lze vytvořit "rozšíření pravidel pro světy". Což by proces doplnění pravidel značně urychlilo :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru