• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sdílené připojení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Není problém, když je hráč přihlášen ze 2 zařízení najednou (např. z PC a mobilu). Způsoby, jakými hráče prověřujeme a zjišťujeme, zda nedošlo k porušení pravidel jsou interní a rozhodně je zde nemůžeme publikovat veřejně.
 

DeletedUser40738

Guest
Nehodlám tu řesit konkrétní blokaci, tudíž můžeme zůstat zde na fóru.

Jestliže jste mi schopný tvrdit, ze moje hra nebyla příliš čista a proto jsem dostal ban, ptám se, jak je možne k podobnému závěru dojít.

Tuto hru hraje mnoho lidi sdilejicich 1 IP adresu a pokud neproběhla žádna interakce mezi 2ma účty, jak jste schopni rozeznat, jestli byla moje hra čista? Jak u ostatních rozeznáte, kdy ano a kdy ne?

Mimochodem jsem moc rád, že jste si všiml, že mám od Biblose 10 odpovědi, ale jestliže adminovi odpovědi nikam nevedou a jsou nicneříkající, jakou mám šanci, že mi bude ban zkrácen? Žádnou. Nehlede na to, ze jsem ho 5x žádal o předání případu jinému administrátorovi a byl jsem v tomto ohledu naprosto ignorovan.

Stále tu neresim konkrétní odpovědi ci důvody banu, doufam, že je to v pořádku.

Rozhodne jsem krajne nespokojen s jeho jednáním.

Teutres
 

DeletedUser

Guest
Není problém, když je hráč přihlášen ze 2 zařízení najednou (např. z PC a mobilu). Způsoby, jakými hráče prověřujeme a zjišťujeme, zda nedošlo k porušení pravidel jsou interní a rozhodně je zde nemůžeme publikovat veřejně.

Tedy je problém, pokud jsou hráči připojeni z jednoho zařízení nejednou. Tedy pokud chceme SIP na jednom zařízení, musíme se přihlašovat po nějaké době po sobě, popřípadě využít rozdílné prohlížeče. Tedy mohlo by se to specifikovat v pravidlech, protože tam je napsané, že se může sdílet počítač.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nehodlám tu řesit konkrétní blokaci, tudíž můžeme zůstat zde na fóru.

Jestliže jste mi schopný tvrdit, ze moje hra nebyla příliš čista a proto jsem dostal ban, ptám se, jak je možne k podobnému závěru dojít.

Tuto hru hraje mnoho lidi sdilejicich 1 IP adresu a pokud neproběhla žádna interakce mezi 2ma účty, jak jste schopni rozeznat, jestli byla moje hra čista? Jak u ostatních rozeznáte, kdy ano a kdy ne?

Mimochodem jsem moc rád, že jste si všiml, že mám od Biblose 10 odpovědi, ale jestliže adminovi odpovědi nikam nevedou a jsou nicneříkající, jakou mám šanci, že mi bude ban zkrácen? Žádnou. Nehlede na to, ze jsem ho 5x žádal o předání případu jinému administrátorovi a byl jsem v tomto ohledu naprosto ignorovan.

Stále tu neresim konkrétní odpovědi ci důvody banu, doufam, že je to v pořádku.

Rozhodne jsem krajne nespokojen s jeho jednáním.

Teutres

V první větě píšeš, že nechceš řešit konkrétní blokaci a hned ve druhé to větou "Jestliže jste mi schopný tvrdit, ze moje hra nebyla příliš čista a proto jsem dostal ban", vyvracíš. Nepovím ti, jak jsme k takovému závěru došli, protože se jedná o odpověď na konkrétní blokaci.

A všeobecnou odpověď na takovou otázku najdeme těžko, protože při každé blokaci mohou být odlišné důkazy.

Ohledně delegace, pokud se nepletu, tak stížnost mi byla již delegována.

Opět se dostáváme k řešení konkrétní blokace, proto píšu poslední upozornění, v opačném případě se opravdu téma zamkne!
 

DeletedUser40738

Guest
Dobra tedy čekam na odpověd uživateli Horakiss. Pokud to nemáte v pravidlech specifikováno, je hloupost sázet bany.
 

DeletedUser42536

Guest
Hoši jestli máte na 1 PC puštěné 2 účty jako, že účet A a účet B tak porušujete podmínky používání OS windows, jestli máte Linux nebo MAC tak tam nevim. Určitě by bylo ale lepší mít 2 účty na 1 PC jesli mate windows a problem bude vyřešen a vždy dejte jen změnit účet. Nevim jestli by to fungovalo s virtual OS.
A však dostáváme se k problému, že vezmu 2 totožné PC, na obou překonfirujuji Síťvou kartu na stejnou mac adresu a předpokládám, že dostanu ban pač budeme mít stejne rozlišení, verzi prohlížeče atd... Nemám pravdu ?
 

DeletedUser40738

Guest
Tedy je problém, pokud jsou hráči připojeni z jednoho zařízení nejednou. Tedy pokud chceme SIP na jednom zařízení, musíme se přihlašovat po nějaké době po sobě, popřípadě využít rozdílné prohlížeče. Tedy mohlo by se to specifikovat v pravidlech, protože tam je napsané, že se může sdílet počítač.


Stále čekám na odpověď na tento dotaz.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Stále čekám na odpověď na tento dotaz.

"Tedy je problém, pokud jsou hráči připojeni z jednoho zařízení nejednou. Tedy pokud chceme SIP na jednom zařízení, musíme se přihlašovat po nějaké době po sobě, popřípadě využít rozdílné prohlížeče. Tedy mohlo by se to specifikovat v pravidlech, protože tam je napsané, že se může sdílet počítač."

Změna v pravidlech je trochu složitější proces a pokud by došlo ke změně pravidel, chtěli bychom se zaobírat každým bodem, který v pravidlech je, zda je dost srozumitelný a jasný.

Více hráčů může sdílet jeden počítač, to zakázané není.
 

DeletedUser40738

Guest
A je problém pokud jsou na jednom PC přihlášeny 2 účty zároveň? Například v normálním a anonymním okně?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Neměl by to být problém, pokud se jedná o ojedinělé přihlášení, dlouhodobě to však nedoporučujeme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru