• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sdílené připojení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda je možné hrát ve stejné síti napřiklad s někým z rodiny, pokud je nastavené SIP a neprobíhají žádné koordinované útoky/podpory nebo zasílání surovin. Pravidla jsem četl, ale zajímala by mě praxe, zda je nutné naimplementovat nějaký semafor v síti, který by řídil přihlášení účtů, tak aby se nestalo, že se účty přihlásí v podobný čas nebo snad dokonce ve stejnou dobu.

Popřípadě co dělat pokud je to podle pravidel a support stále blokuje účty, po 3 pokusech o přezkoumání někým výš nikam neodkáže a stále tedy poškozuje účty.

Děkuji za odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40738

Guest
Zdravim všechny :hi

To by mě také moc zajímalo, pan Biblos mě jaksi ignoruje a já to jen tak být nenechám, asi si myslí, že když mi tickety bude ignorovat, že snad zapomenu :wacko.


Teutres
 

DeletedUser42536

Guest
Celý to pravidlo je nějaký přiškrcený, myslím, že to admini přehlíží pač by mohli vybanovat docela dost lidí, nemyslím zrovna na Českých DK, ale na zahraničních určitě.
Jinak by mně osobně velmi zajímalo proč ty různé zakazy pro hrače na stejne IP vůbec jsou, to o tom zástupu je taky dost přísný, ale hlavně mně zajímá co se může stát když budou 2 lidi hrát na 1 IP. Díky
 

DeletedUser40738

Guest
:rofl SIP je tam od toho, aby si hráči mohli hrát z jedné IP, a krása je, když pak kvůli tomu dostanu ban! Protože mi pan :king neveří :yeah. Škoda, vy ostatní co hrajete s rodinou, závidím vám, že máte důveru supportu :great.
 

DeletedUser42536

Guest
Ale to, že se zapíšeš do nastavení ti nepovoluje porušovat pravidlo 3týdnů ne ?
 

DeletedUser40738

Guest
Jestli myslíš jakoukoliv interakci mezi účty, tak nikdy žádná neproběhla :D
 

DeletedUser42536

Guest
Btw, předtím jsem se ptal jakoby na důvod ve smyslu co je nebezpečné na tom, že hrajou 2 lide na stejne IP, nevidím rozdíl jako když hrajou 2 bratři na 1 IP nebo 2 Kamarádi na různých IP a kecají na skype nebo team speaku, rozdíl je v tom že 2 lidi na stejne IP nemužou posílat stejne utoky atd... :D. Může mi děkdo z Ateamu vysvětlit proč je tam ten zákaz ?
 

DeletedUser

Guest
Pokud neproběhla interakce mezi účty je poněkud divné, že účty byly zabanovány. Tohle bude muset support zřejmě objasnit obzvlášť jsou-li zapsány pro "sdíleným připojením".
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda je možné hrát ve stejné síti napřiklad s někým z rodiny, pokud je nastavené SIP a neprobíhají žádné koordinované útoky/podpory nebo zasílání surovin. Pravidla jsem četl, ale zajímala by mě praxe, zda je nutné naimplementovat nějaký semafor v síti, který by řídil přihlášení účtů, tak aby se nestalo, že se účty přihlásí v podobný čas nebo snad dokonce ve stejnou dobu.

Popřípadě co dělat pokud je to podle pravidel a support stále blokuje účty, po 3 pokusech o přezkoumání někým výš nikam neodkáže a stále tedy poškozuje účty.

Děkuji za odpověď.

Ano, je to možné. Je však nutné dodržovat všechna pravidla, vč. toho, že každý hráč se bude přihlašovat pouze na svůj účet zapomocí hesla a neproběhne výměna hesel mezi hráči. Často totiž se hráči snaží obcházet pravidla tím, že si nastaví svůj druhý účet do SIP (či účet svého kamaráda), ale přes hesla si tam vzájemně chodí. Což je samozřejmě v rozporu s pravidly hry!

Zdravim všechny :hi

To by mě také moc zajímalo, pan Biblos mě jaksi ignoruje a já to jen tak být nenechám, asi si myslí, že když mi tickety bude ignorovat, že snad zapomenu :wacko.


Teutres

V jedné otevřené ticket zprávě máš od Biblose 10 odpovědí, to moc jako ignorování ze strany supportu nevypadá.

:rofl SIP je tam od toho, aby si hráči mohli hrát z jedné IP, a krása je, když pak kvůli tomu dostanu ban! Protože mi pan :king neveří :yeah. Škoda, vy ostatní co hrajete s rodinou, závidím vám, že máte důveru supportu :great.

SIP tam je od toho, aby mohlo hrát více hráčů ze stejné IP, ale není tam od toho, aby hráči za SIP mohli schovávat multiúčty či vzájemné přihlašování na účtu. Neříkám, že je to tvůj případ, ale pokud došlo k blokaci, zřejmě ta hra nebyla příliš čistá. Každopádně vše týkajíc se blokací můžeme řešit pouze přes ticket sytém, zde ti neporadíme, protože nemůžeme veřejně psát podrobnosti blokací jiných hráčů, tedy ani té tvé.

Btw, předtím jsem se ptal jakoby na důvod ve smyslu co je nebezpečné na tom, že hrajou 2 lide na stejne IP, nevidím rozdíl jako když hrajou 2 bratři na 1 IP nebo 2 Kamarádi na různých IP a kecají na skype nebo team speaku, rozdíl je v tom že 2 lidi na stejne IP nemužou posílat stejne utoky atd... :D. Může mi děkdo z Ateamu vysvětlit proč je tam ten zákaz ?

Pokud hráči dodrží všechna pravidla - nastaví SIP, nebudou znát vzájemně své heslo, nebudou se přihlašovat na účet toho druhého hráče, bude hrát každý sám za sebe, nemusí se ničeho bát.

---

Jak jsem již napsal, dostáváme se k řešením konkrétních blokací, což je bohužel na fóru zakázané. Pokud se chcete zeptat na všeobecné otázky, nejsme proti, ale pokud by se diskuze zvrtla na další řešení konkrétní blokace, sekci uzamkneme.
 

DeletedUser42536

Guest
Pokud hráči dodrží všechna pravidla - nastaví SIP, nebudou znát vzájemně své heslo, nebudou se přihlašovat na účet toho druhého hráče, bude hrát každý sám za sebe, nemusí se ničeho bát.

Není problém v tom, že je klient přihlášen ze 2 zařízení najednou a pak dostane ban ? Jinak nechápu jak můžete přijít na to že znají navzájem heslo a přihlašují se. Jestli nedělají 2 akce na 1 účtu na ráz.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru