• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Server 89 - informace, newsletter

Riq-1

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Čauko,
Čekám teď jen než se rozjede nový server, abych začal hned od startu a nebyl pozadu protože hraji DK už roky a vždy sem došel pozdě. Je nějaká možnost si nechat poslat upozornění třeba na mail, že je nový server? Upozornění do hry ve formě PM mi nepomůže když nebudu teď nikde hrát a forum taky nesleduji každý den.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Můžeš si nechat posílat upozornění na email ohledně nových příspěvků v sekci oznámení na herním fóru. Ovšem, ono stačí fórum navštívit 1x za 5 dní a informace o novém světě by ti určitě neměla uniknout. Datum a nastavení samozřejmě zatím ještě neznáme...
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Ty ses neregistroval přes svůj mail? Protože to ti pak chodí upozornění na nové světy automaticky.
Čauko,
Čekám teď jen než se rozjede nový server, abych začal hned od startu a nebyl pozadu protože hraji DK už roky a vždy sem došel pozdě. Je nějaká možnost si nechat poslat upozornění třeba na mail, že je nový server? Upozornění do hry ve formě PM mi nepomůže když nebudu teď nikde hrát a forum taky nesleduji každý den.
Nastav si DK forko jako domovskou stránku v prohlížeči. A pokud ti to přijde jako pitomost, tak nevěřím, že to s DK myslíš opravdu vážně.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Případně se můžeš přidat na discord, kam se automaticky do sekce oznámení připisují informace ze sekce důležitých oznámení zde na fóru. Btw ta sekce na discordu lze sledovat i na jiném discord serveru.
 

Patrick Bateman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
38
Mám k tomu také dotaz, hodlá teď Inno, spouštět servery na více/ všech jazykových verzích ve stejný čas? Všiml jsem si, že .de .pl .net .cz začalo úplně stejně, bude to teď pravidlem?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Již několik let to probíhá tak, že se servery spouští napříč jazykovými verzemi ve stejný čas, resp. během dvou dnů se spustí server na každé jazykové verzi. Časy se však mohou mírně lišit.
 
Nahoru