• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Simulátor - Oddanost

DeletedUser

Guest
Ahoj lidi, snad už tu tenhle návrh nekoluje a pokud ano, omlouvam se.

Můj návrh spočívá v tom že by se do Simulátoru měla po zadávání šlechty dát u obránce zadat Oddanost. Nějak do podrobna se mi ještě nepodařilo to vyzkoumat na vlastní kůži, ale myslím tím, že když jde na vás vojsko a vy se mu nepostavíte, tak vám podle velikosti vojska a počtu šlechticů vezmou cca 30-35bodů oddanosti. Pokud však se nepříteli postavíte, ale šlechtu mu nezabijete, měla by oddanost spadnout o podstatně menší část například 25 bodů. No a bylo by fajn, kdyby s něčím takovým mohl obránce počítat v simulátoru. Kdo rozumí mé myšlence, zkuste mě podpořit a více to rozvést. Věřím, že by se s tím dalo udělat mnohem více než jsem tu napsal a vy ostatní máte více zkušeností...
Děkuji vám za vaše názory a odpovědi.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Při návštěvě šlechticem klesne oddanost o 20 až 35. Nezáleží na tom, jak velká je útočná či obranná vesnice, ale rozhoduje pouze náhodný faktor. Může se tedy stát, že některé útoky šlechtou seberou jen 20 oddanosti a jiné 35, chceš-li mít jistotu, že ti šlechtic sníží oddanost alespoň o 30, můžeš společně s ním poslat paladina, kterého je nutné však vyzbrojit Vascovo žezlem.
 
Nahoru