• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sirblood

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser34999
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Môže ich byť viac, ale autor sa musí rozhodnúť, ktorý obrázok je súťažný. Písal to tu už aj Papasese aj Biblos.
 
To jo, ale v 1 příspěvku jen jeden (a pak v dalším příspěvku i jiné obrázky) a počítat se bude ten v prvním,..
 
No, lepšie je si dať všetky obrázky do prvého príspevku a napísať ktorý je súťažný.
 
Ten první je moc hezký. Možná bych o trošku (opravdu jen o trošku) zesvětlil tu postavičku vpravo dole. :)

Druhý obrázek je pěkný, a oceňuji tu práci, co sis s tím dal, ale zkus mu udělat nějaké pozadí nebo prostě to nějak dovýraznit. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru