• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Skripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To byla jenom sranda oříšku,pokud sem se dotyčného nějak dotkl,samozřejmě se omlouvám.:blush
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mohu se zeptat, zda je vytvořen nějaký script na vyhledávání barbarských vesnic dle vzdálenosti od bodu A ?
Děkuji za odpověď.
LK
 

DeletedUser5753

Guest
Mám někde stránku s mapu, jde to tam myslím nastavit, pokud budeš mít zájem. Pokud ano, najdu to.
 

DeletedUser7531

Guest
Je mi líto, ale toto scriptem nelze udělat. Tedy ono lze, ale jsou 2 "ale":

1) Na stránce s mapou - vytáhlo by to jen souřadnice barbarských vesnic, které vidíš na podrobné mapě (ta vlevo)

2) Script si bude tahat odněkud seznam barbarských vesnic. To je ale trochu na pováženou, co se pravidel tvoření scriptů týče. (Alespoň to provedení, které mám na mysli. Nejedná se o scripty, které pracují s cookies.)


----

Myslím, že na TWStats je podobná funkce hledání barbarských vesnic - nestačila by ti? ;):thumb

http://cz.twstats.com/cs1/index.php?page=village_locator

a další

http://cz1.twplus.org/calculator/locator/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28785

Guest
já jsem to zkoušel, ale nejde mi vyhledat vesnice s nižšími souřadnicemi než 100, protože to hledá jen na té jedné souřadnici 100
 

DeletedUser

Guest
Orisku - to je fantastické !!! Ano, je to přesně to, co jsem potřebovala - naprosto ono :yes
Neměla jsem o tom ani šajn.... Děkuji ti moc moc !!!
No, přeci jen lama jsem a lamou zůstanu, no.... :blush
 

DeletedUser22316

Guest
Otázky & Odpovědi

Existuje skript a nebo něco,nebo pracuje se na vylepšení,aby např. v rychlém náhledu, pokud přicházejí útoky (jak sou tam ty sekerky) aby se tam ukazovalo i číslo (počet) kolik jde útoků na vesnici.

(pokud sem něco přehlídl rád se nechám poučit)
(pokud píšu jinam něž na tak sry tohle DK forum je tak zapráskané a pro mě nepřehledné že by mel asi vzít někdo koště a .....)

Dík za jakoukoliv ROZUMNOU reakci (spamů je tu jak zelenejch třešní)
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za spam jak si sem odpovídal na první stranu, nečekal sem 2 stránky. ;) Určitě by se vyplatilo dovolit smazat příspěvěk do 5 minut aby nedošlo ek spamu jako teď. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser22162

Guest
Existuje skript a nebo něco,nebo pracuje se na vylepšení,aby např. v rychlém náhledu, pokud přicházejí útoky (jak sou tam ty sekerky) aby se tam ukazovalo i číslo (počet) kolik jde útoků na vesnici.


toto je dobry navrh a taketo nieco by bolo velmi dobre vyuzitelne.Neviem si vsak predstavit ako by to v nahlade vyzeralo,keby na 7 vesnic slo po trebars 1.200 utokov,teda ako by to tam voslo,ale myslienka velmi dobra.Zatial take nieco nieje
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru